Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen fiatal vagyok, ha nem...

Milyen fiatal vagyok, ha nem vágyok semmire (pia, szex, bulik)?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 21:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miért kerülje a bulikat
2019. aug. 11. 21:46
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
6-14 év közötti.
2019. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

Most az a kérdés,hogy vágysz e ezekre vagy csak az zavar,hogy mások kinéznek emiatt és nem tudod elfogadni saját jellemedet.


Engem sem érdekelt soha sem a piálás,még sosem voltam részeg sem,és nem igazán értem,hogy mi az,hogy "buli".

Mármint mi abban a jó,ha totál idegen emberek kiütik magukat valami gagyi zenével a háttérben és pár nap múlva égő és viszkető érzést tapasztalnak a lábuk között.


Nem semmire nem vágysz,hanem másra mint mások.

2019. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

Piálni csak azért piálok, mert szarul vagyok és néha segit, a vagdosás is.. Nem azért hogy a szar bulikba fektessem meg a lányokat, pedig a másodikat én még kivánnám is, csak épp nem az ilyen korombeli lányokkal akik vágott felsőbe pózolnak mindenhol meg bulizgatnak.. Csak egyetlen egy lánnyal aki szeret :) Nyugi, ez kicsit se gáz, sőt szerintem ilyen az igazi ember, aki nem ezeken kattog hogy juj de rég voltam bulizni rázni a seggem meg leinni magam.. Ilyenek a trash emberek. TE kérdező, nem vagy az :)

18F

2019. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Life10 ***** válasza:
Hát nekem tök átlagos, én pont ilyen vagyok.
2019. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!