Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? Nem tudom, hogy...

Ez normális? Nem tudom, hogy mire vágyom, mire lenne leginkább szükségem az életben.

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok.Nincsenek barátaim(Egész életemben aligha volt...Volt 2 barátnöm még kb. 2 évvel ezelőtt de már ők sincsenek, mivel rájöttem, hogy felszínes a barátság.)

Azóta nincsenek úgymond “barátaim”.

Persze vannak emberek akikkel beszélek de ez vagy a szomszédlány, aki jóval fiatalabb nálam.(13 éves) Bárkivel elbeszélgetek egyébként vagy elhülyülök, nem számít hogy a szomszéd bácsi az!😃

Vagy a rokonok.Az egyik tesómmal kifejezetten jó a kapcsolatunk, sokat lógunk együtt, mivel együtt lakunk.Ö fiú, 9 évvel öregebb nálam. Vidékem élünk, kis falu.

Persze vannak a közelben városok is, nem kell tehenész lánynak gondolni.😃 Velem egyidös embereket nem is ismerek.

Suliba már nem járok.Levelezön fogom folytatni majd az érettségit.

A jogsim folyamatban van.

Párkapcsolatom se volt soha.

Egyrészem azt mondja,hogy nem is akarok most kapcsolatot,mert annyi mindent kellene most helyre hozni a életemben ,amit elrontottam blablablabla...

A másik meg megkérdöjelezi azt, hogy mivan, ha ez a plusz hiányzik az életemböl,hogy most teljesen boldog legyek?! Meghát ugye, ha akarnék is...rágörcsölnék és rosszul érezném magam, mert senki nem próbálkozik nálam... Soha nem is történt ilyen.(Az önbizalmammal semmi gond nincs, csak egyszerűen nem próbálkozik senki.😃)

És így mindig arra lyukadok ki, hogy majd jön, ha jönnie kell.

Meg nekem nem lenne elég egy felszínes párkapcsolat....Félek is egy kicsit, hogy mi lesz ,ha majd megbántanak?!Szerintem egy kicsit éretlen is lennék hozzá.

Az irásomból is kiderül, hogy tiszta kusza az egész.De ezek a gondolatok vannak a fejemben.

Tudom,hogy nem velem van a baj.

Mindig próbálok kedves lenni,viccelődni másokkal.

Mégis hiányérzetem van egy kicsit.

Nagyon régóta szeretnék egy kutyát!

Imádom az állatokat.Csak a többi családtaggal ezt meg kell beszélni..

Kicsit különcnek érzem magam, mint a többi ember, ami nem baj, csak furcsa.



2019. aug. 11. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hadd mondjam el, hogy nincsen veled semmi baj, egy teljesen átlagos, normális fiatal lány vagy. Majd elmúlik.:)
2019. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy az, én 21F ként vagyok ilyen, gondolom még sokkal többen így vannak csak hát ők nem akarják ezekt másnak el mondani. Nincs veled semmi gond,aranyos lány vagy, nagyon tetszik amit és ahogyan írtál,egyszerűen meg fogott, szívesen megismernélek lehet hogy ez kicsit furcsán hangzik,lehetünk barátok is miért is ne? Adott egy lehetség amit meg kell próbálni,aztán majd alakul ha esetleg nem egyeznek a nézeteink akkor legalább el mondhatjuk hogy legalább meg próbáltuk, ha nagy a távolság akkor 1-1 napot el tölthettünk az egyik és a másik személy lakó helyéhez közel,jól érezzük egymást és élvezzük az életet mert nem olyan hosszú így ki kell élvezni.
2019. aug. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van valami életcélod, amiért komolyan teszel is?
2019. aug. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Céljaim vannak persze.
2019. aug. 12. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük én se tudom.. Nem arra vágyok mint mások, hogy meglegyen mindenem, legújabb telefonok stb, csak egy szerető lányt akarnék, de hát ez ugye a mai világba felejtős, más meg egyáltalán engem se érdekel.. nem vagy ezzel egyedül.. 18F
2019. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A baj első sorban: Te vagy.


Ezt nem kell rossz néven venni s negatívként felfogni.


Szimplán rendbe kell tenned dolgaid, gondolataid, ahogy te magad is írtad.


Önismeret nagyon fontos, ehhez viszont tudatos elmélkedés kell s időt szánni magadra.


Ha szeretnéd, hogy segítsek elindítani ezen az úton, nyugodtan írj privibe.


Nem csak olvasott s tanult dolgokra alapozok, hanem saját magamon is teszteltem, tapasztaltam s alakítottam ezeket.


Nagyon tág témakör, az emberek nem is gondolják mennyire.

S úgy érzem, még mindig van mit fejlődni, hiába mondják hozzám közel állók "hova akarsz fejlődni?"

Egy biztos: ezerszer többet haladtam célok kitüzésében s azok kivitelezésében, megvalósításában.

(Anno apám a képembe ordítva kérdezgette idegesen "mi az, hogy nincs célod?" - voltam 16éves)


Vannak olyan dolgok, amiket nem tanítanak sehol senki: "ki vagyok én, mi a célom?"

Erre segítő szavakat se kap az ember a környezetében, ez pedig gond.


De elvárások azok vannak. Gondolom ismerős, főleg hogy lassan kilépsz a nagybetűs életbe.


Szeretettel várlak, ha úgy érzed. :)

2019. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!