Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? (tapasztalatokat...

Baj lehet? (tapasztalatokat várok leginkább) hogy terhesség "nagyon elején" normális ha szurkáló érzést érzek a hasam aljában?

Figyelt kérdés
Még nem 110% hogy pocak lakó van már a párommal kb 3-4honapja nem védekezünk és 2 hete csináltam egy tesztet nagyon halvány volt de én láttam :) aztán tegnap csináltam még eggyet pont az érdekes szurkálás miatt és ez határozott pozitív volt 2napja kellet volna meg jönnie (szerencsére nem jött) :) szerintetek baj lehet hogy szurkál? Vagy lehet egyáltalán hogy baba lessz?

2018. febr. 14. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt terhességet jelent. A szúrkálás teljesen normális.
2018. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit jelent csak máskor is volt pozitív baba nélkül:( azért köszi :))
2018. febr. 14. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti és ha a teszt is pozitív, akkor méginkább!! :) gratulálok!
2018. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D köszönjük!
2018. febr. 14. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


A szurkálás normális, de ha görcsöl is akkor szedj magnéziumot!:)

2018. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi!!! :)) Jövőhéten úgyis megyek az orvosomhoz majd ő biztosan elmond mindent csak már nagyon izgatott vagyok :)
2018. febr. 14. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Teljesen normális.

Az nem normális ha begörcsöl és vérzik. Kb úgy vagy jobban mint mensikor.

Én pl 3babàt vesztettem el, mind 3 orrvérzéssel kezdődött, utánna erős húzó fájdalommal. Aztán vérzés.

4.-terhessegnél is u.e. a tünetek voltak, mentem azonnal a kórházba, adtak gyógyszereket. 2 hetente ultrahangoztak. 5.- terhesség vérzik az orrom, de más nincs, a normál tüneteken kívül. Gyógyszereket szedek ennél is.

10+ hkm

2018. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Én remélem nem járok így egyébként nem vészesen görcsöl inkább néha-néha szurkál de nem ilyesztő módon:)) gratulálok a pocaklakóhoz! :)
2018. febr. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!