Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egész nyarukat a lakásban...

Egész nyarukat a lakásban töltő fiatalok, mire fogtok emlékezni ebből a nyárból?

Figyelt kérdés

A rengeteg buli, szórakozási lehetőség, és mégis a 4 fal közti antiszociális életmódot választjátok, miközben azzal próbáljátok magatok vígasztalni, hogy introvertáltak (szép kifejezés az antiszoc, vagy lúzerre) vagytok?

Nem hiányzik a pörgés, az igazi fiatalság?


2019. aug. 11. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

És neked miért jó kiírni ezt a kérdést? Ha olyan jó a nyár meg az életed, akkor foglalkozz azzal.


Egyébként meg megírtam egy 50 oldalas beadandót a szakvizsgámhoz, meggyógyítottam pár beteget, kerestem némi pénzt, másfél hetet voltam Olaszországban, meg másfelet Tiszafüreden. Bulizni meg azért nem járok, mert nincs kedvem a hozzád hasonló bunkókhoz.

2019. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég hülye kérdés. Egy antiszociális versenyzőnek nyilván nem hiányzik a bulizás, akkor érezné magát rosszul, ha az általad istenített "pörgést" erőltetnéd rá. És ha szerinted a bulizás az "igazi fiatalság" akkor te sem lehetsz egy iq-huszár.
2019. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam a szigeten - de nem azon amire mindenki gondol. A szomszédos szigeten. Egy koncerten, ami kb 10 embert érdekelt, közülük 8 csak véletlenül arra járt, ketten voltunk az előadó miatt. Aki úgy beszélgetett velem mintha régóta ismernénk egymást, pedig harmadjára láttam. Jó kis koncert volt, olyan hangulattal amit a nagy tömegrendezvények VIP jeggyel se nyújtanak, ez meg ingyen volt. Én erre fogok emlékezni az idei nyárból. Nem hiányzik az, ami odaát volt, meg kb mindenhol ahol fiatalok vannak. Nem vagyok introvertált, antiszoc, lúzer meg végképp nem. De nekem az ilyen programok jönnek be. Amiből elég kevés van...
2019. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok antiszoc meg lúzer, de valahogy a negyven fokban, amikor még rövidgatyában és ujjatlan fölsőben is szétizzadom magam a napon, valahogy nincs kedvem kimozdulni... meg amúgy is. Nem mindenki szereti a pörgést, a "minden nap menjünk valahova" programokat, az agyba-főbe mászkálást, bulizást, utazást. Nem bírom a nyüzsgést, sokkal jobban élvezek egy nyugis délutánt otthon egy jó filmmel, mint hogy mondjuk a barátnőimmel/családommal minden második nap elmenjek akárhova. Kikészítene agyilag, ha semmi időm nem jutna a pihenésre, a hobbijaimmal való foglalkozásra, egy kis egyedüllétre meg néhány jó zenére, mert nekem ezek jelentik a szórakozást, a kikapcsolódást, nem pedig az, hogy most éppen X-el meg Y-al elutazunk egy másik városba bulizni, miközben egész nap éheztetem magam meg kétóránként tömöm magamba a hányás elleni gyógyszert, hogy az utazás miatt ne hányjak minden egyes alkalommal, mikor megennék két falat hamburgert... szóval ennyit erről. Törődj bele, hogy nem mindenki úgy élvezi a fiatalságát, ahogy az neked normális lenne.

17/L

2019. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok fiatal, de 4 fal közt nyaraztam mindig, és így volt tökéletes. Nincs olyan, hogy "igazi fiatalság". Aki bulizni akar, menjen 40 évesen is, ne tartogassa csak pár évre az "életet".
2019. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj az offért, de muszájnak érzem ezt leírni.

Nagyon kevered a dolgokat.

Az introvertàlt egy személyiségtíus. Senki nem vigasztalja magát ezzel csupán beletartozik ebbe a kategoriába vagy nem. Ha beletartozik az nem azt jelenti hogy 4 fal között él, stb hanem hogy nem extrovertált vagy ambivertált.

Az antiszociális személyiségzavar egy betegség, gyilkosokra, bűnözőkre jellemző akik ugye nem arról híresek hogy békésen éldegélnek magukban. Talán aszociálisra gondoltál, ami azt jelenti hogy valaki nem igényli a társaságot, egyedül érzi jól magát.

A "lúzer" (gyönyörű magyar szó így leírva) a te szubjektív véleményed olyan fiatalokról akik el tudják dönteni mivel akarják tölteni az idejüket, és ez nem a fesztiválozás.


Az kérdèsre azért kattintottam mert a nagybetűs szöveg alapján szívesen leírtam volna a saját élményeimet (bár nem 4 fal között töltöttem a nyarat, csak érdekes témának tűnt), de amikor elolvastam a többit rájöttem hogy egy provokatív, unatkozó, ostoba és tájékozatlan emberrel van dolgunk.

Szedj magadra egy kis alavető műveltséget ahelyett hogy a fogalomzavaroddal égeted magad.

2019. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te azt nem tudod megérteni, hogy ami neked buli, az másnak nem az. Nincs olyan, hogy mi az igazi fiatalság meg hogy a pörgés mindenkinek jó. Én introvertált vagyok, ugyan nem a skála legszélsőségesebb részén, így azért eljárok otthonról, de mondjuk inkább moziba, színházba, sétálni, utazni, várost nézni. Voltam ilyen jaj, de pörgős, jaj, de vagány programokon fiatalként, arra emlékszem belőlük, hogy mennyire nem éreztem magam jól rajtuk (pl. Sziget, diszkó).
2019. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok antiszoc de valakinek dolgozni is kell.
2019. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Anno én is ilyen voltam, most az utolsó 2 évében már nagyon sok helyen jártam, mondjuk buliban még nem de sört fogok rá keríteni, igazából én későnérős típus vagyok ezért most így 21 évesen élem az a kort amit már meg kellet volna,én bánom egy kicsit hogy nem léptem sokkal előbb, de a múlton már úgy sem lehet változtatni, önbizalom hiányom volt, azt hittem hogy mindenki rajtam nevet,engem néz velem foglalkozik, közben meg mindenki saját magával, így megelégeltem magamat és végre el indultam,ehez az is fontos hogy megismerd magadat,fogadd el magadat vagy ha nem tetszik akkor változtass, legyenek terveid, szerezz önbizalmat azt leginkább úgy tudsz ha ki lépsz a komfortzónádból.
2019. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Life10 ***** válasza:
69%
Az hogy nem megállás nélkül bulizom hanem otthon vagyok annak más oka is van azon kívül hogy "aNtIszOC VagY",mondjuk az ember lehet lusta vagy szimplán nem érdeklődik ilyen dolgok iránt
2019. aug. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!