Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül, olyan...

Van itt rajtam kívül, olyan ember akit semmi nem érdekel tojik a világra, el van magában, mint a befőtt, jóformán olyan mint egy fadarab?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztosan akad. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen legalább egy olyan téma, ami érdekel. Vagy egy hobbi...
2019. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig fadarabhoz hasonlítom magam. A párom èrdekel, a családom, a hobbim és ennyi. Ha tanulni kell tanulok, ha dolgozni kell dolgozok, beszélni nem beszélek feleslegesen, ezért sok beszóladt kapok a melóhelyen, de mivel látják, hogy boldugolok és csinálom néha dicsèretet is kapok. Más nem nagyon érdekel.
2019. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem vagyok ilyen, de jó lenne visszavezetned magadnak, hogy vajon mi miatt lettél ilyen.
2019. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom gyereknek is ilyen voltam
2019. aug. 13. 23:12
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Hat tapasztalataim szerint, egy par not igencsak jellemez a fadarab, ha ez vigasztal..:DD
2019. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most nem a szexualitásról van szó
2019. aug. 13. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Már maga a kérdés azt mutatja, hogy azért te sem vagy ezzel maradéktalanul elégedett és nem vagy el olyan jól. A boldogtalan ember segélykiáltása. Én a szociális fóbiámat cinikussággal és mogorvasággal takartam, de legbelül nagyon vágytam barátokra és emberi kapcsolatokra. Csak normális, szociális és vidám akartam lenni, de a kezeletlen mentális betegségem miatt erre képtelen voltam.

Sok időbe telt, mire rávettem magam a terápiára és elkezdtem gyógyulni. Sajnos nem fogja senki meglépni ezeket helyetted.

2019. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találom a helyem és sehová sem tartozom.
2019. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam, de ebbe az érdektelen életmódba is bele lehet fáradni olyan szinten hogy a végén te magad fogsz változtatni mert már ezt is megfogod unni.
2019. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Világ életemben ilyen voltam.

Semminek nem örülök, néha megjatszom hogy huhhhh de jó.

Soha nem szerettem barátkozni, senkit nem bírok ha valakit kedvelek az nagyon ritka.

Munkát és albérletet keresek most éppen mert innen el kell mennem nem bírom ezt tovább hogy hülyének néz a családom azért mert ilyen vagyok.

Hány éves vagy? Fiú vagy vagy lány?

Irhatsz ha gondolod.

19/L

2019. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!