Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját családom furcsának...

A saját családom furcsának tart, de miért?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és sosem voltak barátaim, illetve barátnőm, eléggé magamnak való vagyok, nagyon foglalkoztatnak az élet nagy dolgai. A szüleim mindennek elhordanak, mindenkinek kibeszélnek hogy velem nem oké valami meg hogy egy fadarab vagyok

2019. aug. 7. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem csak a családod szerint vagy zakkant, hanem szerintünk is.
2019. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De miért
2019. aug. 7. 20:05
 3/11 anonim válasza:

Az élet nagy dolgai alatt mikre gondolsz?


Én kb hasonló vagyok csak lányba.


Én akkor örülök ha nincs ember a közelembe mert amit leműlvelnek, kibeszélik egymást stb erre kinek van szüksége?

Normális emberi kapcsolatok nincsenek mert mindenki csak utálkozik, szidja a másikat.

2019. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Furcsának tartanak, mert nem élsz társadalmi életet, bezárkózol a saját világodba.
2019. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz ? Dolgozol vagy tanulsz vagy csak el vagy magadba mint egy fadarabb ? Csinálsz otthon valamit segítesz stb ?
2019. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ő 24 f, a szűz. Akinek nem jött volna át.
2019. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen Károly, baj. Mert szétoffolod az agymenéseddel az oldalt.
2019. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok, egyetem előtt úgy döntöttem, hogy egy recepciós állást elvállalok a nyárra, hogy félretehessek egy kis pénzt. Lehet, hogy én vagyok naiv, de én szeretem a vendégeket, akik normálisan viselkednek, nincs gondom a főnökömmel, és ezt már nem is szeretem hangoztatni, mert az egész évben ott dolgozó munkatársaim törvényszerűen utálnak mindent és mindenkit.

Szerintem ha valaki jól érzi magát a bőrében anélkül is, hogy kibeszélne, ócsárolna másokat, panaszkodna mindenre, akkor a többi ember a környezetében, aki vele ellentétben mindenben csak a rosszat látja, hamar kiközösíti, nehogy már ő jól érezze magát. :/ Ezért én már nem is szívesen beszélgetek velük, csak amennyit nagyon muszáj. Emiatt engem furának tartanak, valamilyen szinten úgy, mint téged a családod, de nekem nincs vele bajom. Ameddig nekem megfelel minden így, addig nem fogok elégedetlenkedni.

2019. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ember alapvetően társas lény. Benned úgy látszik, nincs vagy nemigen van meg ez a késztetés, és ez furcsa. Tehát az odáig érthető, miért tartanak annak. A módszerük meg, amivel ezen változtatni próbálnak (hogy lehordanak, meg kibeszélnek), hát enyhén szólva hagy kívánnivalót maga után.
2019. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember furcsának tartja azt, aki nagyon különbözik saját magától és nem képes megérteni, elvonatkoztatni magától, hogy lehet valakinek lent van az, ami neki fent és fordítva.
2019. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!