Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit néztek meg...

Fiúk! Ti mit néztek meg először egy lányon? És mit szerettek a legjobban egy lányban? Van lány ideálotok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Arc, ruházat

2. A msolygós, életvidám kisugárzást és a kissé gondoskodó, anyáskodó természetet.

3. Igen, még egy kérdést is kiírtam róla nemrég:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

1.arca,mosolya

2.ruhája,haja,"kinézete"


Belső ideál:Szeretem ha egy lány nem hadja magát,viszont gyengéd de ha kell erős/komoly,mosolygós,tájékozott


Külső:Magas (hasonlóan mint én(180cm),szőke hajú,világos szemű,vékony testalkatú(de ne csont sovány),divatos

2019. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Habár sose "csajoztam" 18 évem alatt, pedig jó lenne valaki de ez most hosszu lenne, elárulom neked a titkot.

Egy rendes normális fiú nem a külsőre megy :)

Nekem ami külsőre fontos, ne kivágott ruhákat hordjon amibe hasa/melle/segge/fél válla kint van meg ne ilyen trendi szutyok instabújó gyártósorról lepattintott lány legyen. Belsőre legyen visszahúzódó mint én, hűséges, fogadjon el egy éltre tartson ki mellettem, és ennyi szinte elég is.

De sajna minden lánynak a macsó srácok kellenek önbizalommal teli pénzgépek, aki meg tényleg szeretne az nem érdekel senkit. Cserébe egy trendi lány mit tud adni, egy arcot ami nem természetes csak a smink van rajta (köszi nem) egy gyufa vékony szinte már anorexiás testet mert ugye 1 kiló felesleg már dagadék (finnyap*csa) - amit szinte ruha se takar csak ilyen kivágott rongyok, amiket szinte a szél lekap róla. Hát nem vagyok egy jó ember, nem akar engem a világon senki, ne is haragudjatok meg de mellettem ne jöjjön olyan lány az utcán akit minden srác megesz a szemével mert kint van a melle meg a fél teste.. (jobb esetbe nem csak a szemükkel tudják megenni mert nem hűséges..)

Azt a fajtát nem szeretem, márpedig a legtöbb lány olyan.. Az igazi lányok messze bújkálnak... :(

1 Tanács a lányoknak.

Ha ribisen öltözködsz és viselkedsz, facen is a több száz/ezer ismerősre vered a szelfikkel, légyszives és ne sírj a miatt mert nem kézen fogva mész boldogan egy fiuval akinek az értelme vagy, hanem csak kihasználnak egy éjszakára, amennyit érsz.

(Félreértés végett, egy éjszakás nekem soha az életbe nem játszana.)

18F <3 peace van :D

2019. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Szomorú, hogy még mindig nem sikerült barátnőd találnod.
2019. aug. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3-as

Wao,konkrétan leírtad,hogy milyen vagyok :D

2019. aug. 16. 08:18
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

3-vagyok, most melyik részére is gondolsz? :D

REMÉLEM nem a magamutogató része igaz rád.

2019. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1, Láb, lábfej, arc, szem; 2, Lábfej; 3, Nőideálom lenne.
2019. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 7-es ez borzasztó!:D
2019. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!