Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 éves lányok! Ti minek...

14 éves lányok! Ti minek örülnétek a legjobban Szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Ilyen általános dolgokat írjátok főleg amiknek a többség örül.Esetleg ha már nagyobbak vagytok mint 14 akkor írjátok le ,ti mit kaptatok 14 évesen

2016. júl. 25. 18:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Én könyveket kaptam. aki szeret olvasni annak a legjobb ajándék hidd el :))
2016. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy szép magassarkú cipőnek vagy vmi ékszernek.
2016. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

könyv, ruhák, valami szép virág (pl. orchidea), táska, körömlakk, sminkcuccok (nyilván nem vörös rúzs meg ilyenek, csak pl. szájfény), esetleg telefon, telefontok, valami aranyos párna, poszterek, CD, pénz, vásárlási utalvány a kedvenc boltjába, ha jól rajzolsz, akkor az sem rossz ötlet, ha lerajzolod pl. a kedvenc hírességét, rajzcuccok, pénztárca (ehhez szerintem illik rakni bele egy kis pénzt is, minimum egy kis aprót), könyvtári tagság, stb.

igazából a lehetőségek tárháza végtelen, csak attól függ a dolog, hogy kije vagy (tehát pl. nem mindegy, hogy az anyja vagy a barátja).

2016. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy kuponnak ami 50%os kedvezmenyt biztosit hamvasztasra.
2016. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem kaptam, de örültem volna mondjuk egy könyvnek. Nem tudom, hogy te milyen egyéniség vagy, attól függ az ajándék. Ha például nem szeretsz olvasni, akkor ne könyvet kérj. Vagy ha végképp nem tudod eldönteni, és nincs is szükséged semmire, akkor ne fáraszd a szüleidet a pénzzel.
2016. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Könyvkuponnak, színesceruzakészletnek, csokinak, egyéb papír-írószeres dolgoknak örülnék.
2016. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ecsetek,akril festékek,vászon,új bicikli,új cipő :D
2016. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kaja, ruhák, festék, cérnák, bőrvarrótű, poszterek, mozizás, színház, könyvek, kuponok, ékszerek... Stb.


Általánosnak nem igen mondhatóak, de például a ruha, és az ékszer, valamint a kupon, vagy mozi, biztos azok.

2016. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!