Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan nők, akikre...

Léteznek olyan nők, akikre illik ez a leírás? Ti ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

- gondoskodó, kissé anyáskodó természet

- mosolygós, életvidám kisugárzás

- érti a humort, könnyű őt megnevettetni és ő is gyakran poénkodik

- szereti változatosan eltölteni a szabadidejét, nem megrögzött otthonülő típus: néha kirúg a hámból és bulizik, iszogat a barátokkal, néha viszont csak egy jó kis séta, kávézás, főzőcskézés, mozi vagy színház jelenti neki a közös programot. Persze olykor lehetnek otthonülős napjai is :D

- szeret olvasni

- inkább humán, mintsem reál beállítottságú

- nem mindig száz százalékosan nőies, hanem vannak fiúsabb tulajdonságai is, mind ízlés gyanánt, mind pedig öltözködésileg. Szereti például a pasisabb filmeket, a rockzenét (és a koncertektől sem riad el), a ruhatárában pedig megtalálhatóak mondjuk kapucnis pulcsik, kockás ingek, laza férfipólók, stb. Még ha utcára nem is, de legalább otthoni használatra, pizsinek, vagy ilyesmi. A női ruhákból inkább az egyberuhák dominálnak nála.

- nem szófukar típus, hanem hosszasan lehet vele beszélgetni mindenféléről, van saját véleménye és nem is fél hallatni

- emberbarát és szeret jótékonykodni (pl. véradás)

- bújós típus és azt is szereti ha a másik fél bújik hozzá :D

- hosszú haj, kicsit kislányos arc

- átlagos, esetleg kissé molett testalkat


Hirtelen most ezek jutottak eszembe. Tudom, ez így egyben leírva elég sziruposan és álomvilágosan hangzik, nyilván elkerülhetetlen, hogy mindenkiben legyen valami rossz tulajdonság.

Mégis, én valahogy így tudnám összefoglalni az ideálom. Találkoztatok már olyan nővel, akikre igazak ezek a pontok? Vagy legalábbis a nagy részük?

Érdemes reménykednem, hogy én is találok egy hasonló leányzót magam mellé? :)


25/F



2019. máj. 3. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
62%

Én összességében ilyen vagyok, annyi a különbség, hogy nem igazán szeretem a rockot és nem járok el bulizni, de minden más igaz rám. Viszont van párom, bocsi. :D


N/21

2019. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Megbocsájtok :D Mindenesetre köszönöm a választ :)
2019. máj. 3. 19:31
 3/63 anonim ***** válasza:
69%

Én detto, de én sosem vagyok lányos.. inkább fiús. A focit is szeretem. És már bulizni sem járok, de régebben szerettem,iszogatni is.

De én is foglalt vagyok és várjuk az első babát. :)

Ne add fel, vagyunk ilyenek sokan, csak nyitott szemmel kell járni. Úgyis akkor jön az igazi,amikor nem számítasz rá. Nekem is ìgy jött el. :)

30/n

2019. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a bíztató szavakat :)
2019. máj. 3. 19:57
 5/63 anonim ***** válasza:
73%

Lánykoromban ilyen voltam, a kislányos arc és a bújósdi kivételével. De ez a hajó is elment, bocs.


Vannak olyan lányok, mint akiket leírtál, ha nem is száz százalékban pontos leírásban. Szóval ne add fel.

2019. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
95%
Vannak, biztos találsz majd valakit,de ha kedvelsz valakit és nem illik 100%-san a világodba ne vágj rá rögtön nemet, lehet hogy most azt hiszed ez kell, aztán megismersz valakit aki teljesen más és ott ragadsz vele, ilyen az élet, legyél nyitott
2019. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
78%

Azt elárulod, miért fontos, hogy MINDEN embernek a barátja legyen? Miért nem elég az, ha érted az életedet adná, és veled imádnivaló?


(Az anyáskodást meg sem kérdezem...)

2019. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
83%

A feleségem pont ilyen. Kivéve az iszogatást, mert az csak nagyon ritkán fordul elő.

Pontosan ezekkel az elvárásokkal indultam neki a párválasztásnak, mint te. 26 évesen ismertem meg. Ha én találtam ilyen lányt, te is biztosan fogsz találni.

2019. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
33%

"Ha én találtam ilyen lányt, te is biztosan fogsz találni."


Férfiként hogy lehet ezt a kijelentést logikusnak hinni?

2019. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
68%

Igen! Baromira atlagos noknek mondjak. Mindenki ilyesmi akit ismerek.


23N

Nyilvan vannak ehhez hasonlo dolgaim. De teljesen mas vagyok osszessegeben.


Teljesen atlagos no, korrekt, atlagos szulo, atlagos feleseg, semmi extra negativummal.

2019. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!