Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szalay Ricsi, a régi ask. Fm...

Szalay Ricsi, a régi ask. Fm “sztár”nak mondott srác nagyon el van tűnve mindenhonnan, miért van ez? Beleunt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ilyen embereket kovetni? Van eleg semmirekello. Rola se tudjuk, hogy ki.
2019. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%
Dehogy tunt el, ujabban rappel
2019. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi maga ez a kifejezés h "askfm sztár"? Letett vmi értéket az asztalra talán?
2019. aug. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Kik ezek? Valami köztörvényes bűnözők?
2019. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂 rappel? Muti maar
2019. aug. 16. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Atyaúristeeen. :'DDDDD

Ne haragudjatok ha OFF, tök véletlen bukkantam a kérdésre, fingom nem volt ki az a Szalay Ricsi, de a klipre rákattintottam éééés......:'DD Nem tudom abbahagyni a nevetést, potyognak a könnyeim. Ez mi a sz*ar, de most őszintén? Botrány.:D

Legfőképp nem is maga a zene, hanem a klip... Egy családi ház kertjében, "menő" kocsikkal, na de a csajok....Gondolom azt hitték ezzel majd feldobják a klipet és mekkora nézettség lesz, de ezeknek a karót nyelt pitsáknak közük nincs a tánchoz.:D Próbálkoznak szerencsétlenek, de látszik hogy nem megy nekik, még az sem segít rajtuk, hogy egy szál tangában próbálják riszálni magukat. Nem értem ilyen szennyt minek gyártanak le, van így is épp elég belőlük..

2019. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a fehér pólós srác kezében lévő kölyök kutya tetszik a legjobban...XD igényes, csórót ott lóbálja a karján mint egy retikült...:D


a klip maga meg bssza a szemem, olyan jók a fények...tökéletes referencia a készítőnek. így hogy még a nevét is adja hozzá, tudjuk, kit nem kell megkérni ilyesmire :D

2019. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!