Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esküvőre koszorúslány plusz...

Esküvőre koszorúslány plusz egy fő vendégként elhívhatom a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképp férfival kell menni? Mert az sajnos nincs😁

2019. aug. 16. 14:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, kicsit elírtam. Én lennék a koszorúslány és hívnám meg a barátnőmet.
2019. aug. 16. 14:59
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Kérdezd meg a házasulandókat. Általában a párjukat szokás vinni magukkal. Persze ha leszbikus vagy, akkor jogos.
2019. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus.
2019. aug. 16. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha azt mondták, vihetsz egy főt, teljesen mindegy, ki lesz az. (Legalábbis normális emberek esküvője esetén.)
2019. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel kapcsolatban a menyasszonyt és a vőlegényt kérdezd meg...

Csak az ifjú párt ismered? Mert ha kb egyedül lennél, akkor szerintem meghívhatod a barátnődet, hogy legyen társaságod.

Plusz egy főnek a párjukat szokták vinni az emberek és ha nincs, akkor jelzik, mert nem mindegy hány főre rendelnek ételt és italt.

2019. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem bunkóság elvinni plusz egy főnek barátnőt.
2019. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Most miért lenne? Életemben nem gondoltam volna, hogy az a plusz egy fő vendég csak a párod lehet. Sose gondoltam volna, hogy ez bunkóság, de ezek szerint ma is tanultam valamit -.-
2019. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Azért plusz egy fő a neve, mert plusz egy fő.


Ha azt mondták volna, hogy plusz a párod, akkor plusz a párod jöhetne.

2019. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a "+1 fő" kimondva vagy kimondatlanul, de a meghívott főnek a párja miatt van. Nem pedig azért, hogy mindenáron odavigyen egy idegent. A +1 főt azért vállalja be az ifjú pár, hogy ne legyen rossz annak, aki a párjával menne. Nem pedig azért, hogy magammal vigyem a legjobb havernőmet, vagy az unokatesómat. Szerintem.
2019. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 a párja is lehet idegen az ifjú párnak, nekem is van olyan barátom, akinek nem ismerem a párját. "ne legyen rossz annak, aki a párjával menne" ezzel az érvvel annak miért legyen rossz, aki a barátnőjével menne?
2019. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!