Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kezeljem a...

Szerintetek hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról van szó akit nagyon szeretek. Csak pár éve tudom róla,hogy meleg de valahol mindig is éreztem. Én elfogadtam olyannak amilyen és támogatom is mindenben,de mostanában nagyon fura kezdett lenni. Regisztrált valami meleg oldalra és szinte naponta vannak külömböző szexpartnerei,és az öltözködése is megváltozott színes hajakat fest maganak,ami őszintén szólva nagyon nem áll jól neki. Néha be is öltözik női ruhákba és tancol meleg bárokban vagy nem is tudom mit azok és ezeket megossza a közösségi oldalain. Ezeket látják az ismerőseink és sokan mások is és bántják őt,ő azt mondja nem érdekli de nekem nagyon fáj,nem akarom hogy csúnyán beszeljenek róla mindenkivel veszekedek miatta. Nem akarom őt megbántani de már nem tudom mit válaszoljak neki mikor küldi a képeket amiken 4 kg vakolat van rajta meg színes haj és előnytelen ruhák. Ő nagyon kövér és barna is..többször is kerdeztem tőle,hogy ő most akkor meleg vagy transznemű de azt mondja meleg csak a tánc miatt öltözik be és úgy szépnek érzi magát. De nem az nagyon nem az,most már a csaladom is kezd róla csúnyákat mondani ez annyira fáj,hogy leírni nem tudom. Hogyan beszéljek vele vagy mit csinaljak? Nem akarom őt elveszíteni de hazudni sem akarok neki,hogy azokban a göncökben meg a színes pothajakkal szép. Köszönöm ha elolvastad és tanácsolnál is valamit. 22l

2019. aug. 9. 18:07
 1/8 anonim válasza:
Én azt gondolom, ha őszinten a legjobb barátod akkor ezt el kell neki mondanod, hogy mi zavar téged. Egy legjobb barát akkor is elmondja a véleményét ha azzal megbantja a masikat. Ne felj ettől ha ő is igyerzi hogy a legjobb barátod l, akkor meg fogja érteni ha leulsz vele beszélni. Nem azzal van a baj, hogy meleg, de lehet ezt másképp is eloadni a társadalom felé.
2019. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze nincs azzal bajom,meg mással se lenne bajom ha jól allna neki. De tényleg nem:(.. de hogy mondjam el neki,hogy bűn ronda ha úgy öltöződik meg sminkel? Tegnapi is momdtam neki,hogy régen sokkal jobban nézett ki mikor még a természetes haja volt meg hajszine. De amúgy tényleg nagyon jó ember csak ez a drag queen láz most nagyon elkapta. Arról nem is beszélve,hogy folyton a szexről beszél és pontosan elmondja,hogy aznap kivel mit hogyan csinalt és en annyira undorodok ettől,nagyon beteg dolgokat csinálnak. Imádkozok hogy kerüljön végre egy normális kapcsolata!
2019. aug. 9. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami lázadás tőle. Sosem értettem a melegek pszichológiáját. De az biztos, hogy nem válik hasznára, ha féktelenül tombol, meg ki tudja milyen szexuális betegségeket szed össze. Szóval ja, ez tönkreteheti az életét, de nem tudok tamácsot adni, hogy mi lehetne olyan, amit ő jobbnak lát a mostani helyzeténél. Mert most konkrétan azt látja, hogy bármit akar, azt megkaphatja, azonnal! Egy teljesen más tudatállapotban van :/
2019. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szexen kívül mást nem nagyon kap és mindig óvszert használ. Lehet azért lett hirtelen ilyen mert sokáig titkolnia kellett,hogy ő meleg. Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. aug. 10. 00:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell őt megváltoztatni. Add le ezt az igényedet, hogy magadhoz akarod változtatni, magadhoz akarod igazítani, és már kész is. Ha ő őszintén, ténlyeg úgy érzi jól magát , akkor ennyi. Ne legyenek vele szemben elvárásaid, és akkor nem tudsz csalódni. Tehát ne várd el , hogy jól öltözzön, add le ezt az igényedet. És ha ezt figyelmen kívül tudod hagyni, felül tudsz rajta emelkedni, akkor máris nincs semmi probléma. :) Meg, "akinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája". Ezt meg valahol olvastam, és jó hozzáállás még az "ez van" is:) Esetleg még az "ődóga", és a "nem számít". :)
2019. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Hagyjad,legalább te ne piszkáld őt ezzel, mert azt hinné, már te is rosszból mondod a többiek hatására, és akkor elveszítené mégegy őszinte barátját, aki elvileg amúgy nagyon szereti. Tehát ne zargasd őt legalább te má' ezzel.
2019. aug. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy lehet, hogy ez a "papagájos" hajstílus +satöbbi pl neki csak egy hirtelen jött hóbort, és majd megunja, majd elmúlik, ha nem figyelsz oda rá, és nem hívod föl a figyelmét. Mert ha meg pl fölhívod, akkor ez úgy "beég" neki (az agyába amikor valaki szóváteszi, tehát láthatja, hogy ennek a dolognak jelentősége van, és még nagyobb jelentőséget tulajdonít majd neki, ha te is beszélsz róla, és ezzel így ezáltal te is fontosnak tartod) , és akkor már juszt is, csakazértis ezt fogja csinálni.
2019. aug. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megváltoztatni,úgy szeretem őt ahogy van és hálás vagyok,hogy már ennyi éve az életem része és a legjobb barátom. De nem akarom,hogy az emberek csúnyán beszéljenek róla mert ez nekem is fáj. A közösségi oldalakon is nagyon csúnya kommenteket szokott kapni:( Miert nem tudja nem felhívni magára a figyelmet? Mindig csak a bántást kapjuk miatta. Sajnos tényleg azt kell mondjam,hogy az olyanok miatt mint ő nézik le a normális melegeket.
2019. aug. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!