Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fiu ajándékot ad egy...

Ha egy fiu ajándékot ad egy lánybaratjanak, az feljogosítja őt, hogy szexuális dolgokat várjon el érte cserébe?

Figyelt kérdés
Mindenfele kőrítés nélkül ennyi a lényege. Kiváncsi vagyok ki hogy vélekedik
2019. aug. 18. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Barátságban teljesen normális, megszokott dolog az ajándékozás (női-férfi barátság létezik), az ajándékozó ha elvár valamit érte cserébe, az már nem ajándékozás volt, hanem a másikat szerette volna megvásárolni az ajándékkal, vagy rávenni valamire.
2019. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy a normalis valaszok hogy levannak pontozva...gondolom osszesereglett az osszes gyakoris szerensetlen akik krvának nézik a nőket aztan puffognak hogy megsem lehet penzzel barkit megvenni
2019. aug. 18. 11:06
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Vagy csak nem ért mindenki egyet veled? Üdvözöllek az Interneten.
2019. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Anyám legjobb férfi (!) barátjától kaptam ajándékba egy könyvet a kedvenc témámról. Most akkor ha azt mondja, le kellett volna feküdnöm vele? Szerencsére egy rendes és értelmes férfiról beszélünk, ez így valóban csupán kedvesség volt a részéről.

Vagy én beajánlottam egy osztálytársamat egy munkahelyre, ahol van ismerettségem. Jogos lett volna, ha ezért cserébe később szexet várok el, ha amúgy neki van barátnője?

Mindkét esetben nem a válasz. Szomorú látni, hogy a kedvesség, a figyelmesség néhányaknál már eltűnt, és mindenben a cserét, az üzletet látják.

Férfi és női barátság pedig miért ne létezhetne? Anyám és a legjobb barátja, aki férfi, már legalább 15 éve nagyon jó barátok, és mindkettőjüknek lett volna lehetősége lefeküdnie a másikkal (amikor mindketten szinglik voltak), de nem történt meg. Anyámról még tudom is, hogy ezt a barátját külsőleg nem is tartja annyira vonzónak, de igenis jó barátok.

Ha előre nem volt szó arról, hogy az ajándékért (ami amúgy fogalom szerint az alábbit jelenti: Ingyen adott tárgy; viszonzás elvárása nélkül átadott érték, amelyet szívességből, kedveskedésből, vagy egy alkalom emlékezetessé tétele céljából jó szándékkal adományozunk másnak.), akkor semmilyen jogon nem várhat el bármilyen viszonzást.

2019. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14# a nem ért velem egyet az egy dolog. Eddig a másik oldal vagy fel se fogta a kérdést vagy nyiltan prostitualtnak tekint minden nőt. Ehhez meg lepontozza aki esetleg emberszámba veszi az ellenkezo nem tagjait. Bocs ha ehhez nem aszisztalok. Értelmes érveket nem hallottam
2019. aug. 18. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!