Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi baj esetén a nőket, úgy...

Havi baj esetén a nőket, úgy a feleségemet is, feljogosítja arra, hogy minden piti dologért kapjam az ívet?

Figyelt kérdés
Oké hogy ilyenkor feszűlt az ember,de a napi kemény munka után ezt tűrni kell?Ma munkába nem ettem semmit,mert nem volt időm,ennek fejében,még túlórázni kellett,így 3 óra pluszt húztam rá a munkára.A probléma az volt,hogy olyat szerettem volna enni amit kívánok,így mivel a mai ebédemet nem tudtam megenni,vacsorára pedig már nem kívántam,és mivel egésznap nem ettem,olyat szerettem volna enni amit kívánok.Ebből kifolyólag úgy kaptam az ívet,hogy csak na.Miért gond ha olyat akarok enni amit kívánok,ha már egésznap éheztem?
2015. jún. 17. 20:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
És végül mit főztél magadnak? Mit kívántál?
2015. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy még főzni sem kellett,hideg kaját kívántam.
2015. jún. 17. 21:00
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit nevetnem kell, olyan, mintha a feleséged menstruálna, te meg várandós és kívánós lennél- szép pár vagytok :D
2015. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
De akkor mi ezzel a gond? Megcsinálod a kaját, miért baj ez a feleségednek? Nem ehetsz azt, amit akarsz?
2015. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%
olyan vagy, mint egy nyafogó ovis
2015. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 piriiiii ***** válasza:
86%

"A probléma az volt,hogy olyat szerettem volna enni amit kívánok,így mivel a mai ebédemet nem tudtam megenni,vacsorára pedig már nem kívántam,és mivel egésznap nem ettem,olyat szerettem volna enni amit kívánok."

Most ez mi? :D

Eleve nem értem, mi a gond?

Amúgy lehet, hogy Te voltál feszült, amiért nem ettél egész nap.

2015. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Mi vaaaaan? Miert nem csinaltal magadnak egy szendvicset? Vagy mi baja volt a felesegednek?
2015. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
Lehet neki is szar napja volt, a havi baj meg plusz feszültség, erre megjelenik a ház ura, vacsorát követel és még válogat is. Lehet én is kivágtalak volna.
2015. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%
És neked kezed vagy agyad nincsen ahhoz, hogy egy szendvicset megcsinálj magadnak?
2015. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%
Neki is lehet rossz napja volt, neked is. Ilyenkor jobb lapítani. Csináld meg a kaját magadnak és hagyj rendet! Persze minél észrevehetetlenebbül és villámgyorsan. szépen elvonulni és reménykedni, hogy holnapra kipiheni magát, meg persze te is. Van néha ilyen.
2015. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!