Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek van elsőbbsé...

Szerintetek kinek van elsőbbsége egy patikában? Te mit csináltál volna? Miért hiszik azt egyesek, hogyha gyereket szülnek akkor az feljogosítja őket arra, hogy egy erősen beteg embert háttérbe szorítsanak?

Figyelt kérdés
Három héttel ezelőtt nagyon megbetegedtem. Én egyedül élek így nincs más aki lemenjen a patikába kiváltani a gyógyszereket. Háziorvosomnál voltam aki megállapította hogy tüdőgyulladásom van, és rengeteg nagyon erős gyógyszert írt fel. Elmentem a patikába kiváltani őket, ahol többen előre is engedtek mert látták rajtam, hogy Alig állok a lábamon.Mire amikor kiszolgált volna A Patikus, berontott két tehén, gyereküket tolva babakocsiban, és elkezdték kiabálni, hogy márpedig Őket most előre kell engedni mert gyerekkel vannak, az mindegy hogy a gyerek nyugodt, nem sír és alszik de én menjek onnan és engedjem őket előre. A patikust nem érdekelte, sőt senki mást sem . kiszolgált engem, miközben ócsárolt a kedves hölgy . Ezután jobbulást kívánt annak ellenére, hogy nem mondtam hogy beteg vagyok de nagyon látszott rajtam, és utamra engedett. A vicc az hogy az egyik még utánam is jött és elkezdett pocskondiázni hogy én mit képzelek magamról hogy nem adom át neki a helyemet akinek gyereke van stb.
2019. jún. 23. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos felrúgtam volna a hülye tehenet.
2019. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak van elsőbbsége aki előbb érkezik. Ha előre engedtek, neked volt. Ha a pulyás tehén nem lett előre engedve, akkor neked volt továbbra is elsőbbséged. Ennyi. Egyetértek, akinek gyereke van, nem több a másiknál, csak ők hiszik azt.
2019. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sincs sincs elsőbbsége, érkezési sorrend van. Bárki megteheti, hogy előre enged valakit, de pl a gyerek meg a terhesség önmagában nem érdemel elsőbbséget, szöges ellentétben azzal, aki láthatóan rosszul van.
2019. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan patikában ahol volt egy "Kérem itt várjon" felirat és 2 ablak egyszer megelőzött egy öreg nő :)


Nyílván 1 sor várt a 2 ablakhoz, ő akkor jött be és ahogy felszabadult az egyik ablak rögtön oda ment. Nem akartam konfliktust és ezzel fárasztani magamat így nem szoltam.


Amúgy többnyire senkit sem engednék előre a sorban.

2019. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Kissé hihetetlen a történeted, én még soha sehol nem tapasztaltam, hogy gyerekes anyák (nem tehenek) így viselkedtek volna.
2019. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szóvátettem volna neki.
2019. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
5-ös, pedig van ilyen bőven. Egyszer engem is kb félrelökött egy pulyás tehén (nem anyuka, az ilyen nem érdemli meg ezt a megszólítást) a gyógyszertárban, csak azért mert hogy ő gyerekkel van és siet. Hát, anyád :)
2019. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek etnikai kisebbséghez tartozók amúgy?
2019. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!