Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg csak 1 evem van az egyetem...

Meg csak 1 evem van az egyetembol, de herotom van mar a gondolatatol is. Mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Meg 3 evvel ezelott arra adtam a fejem,hogy bele kezdjem egy olyan egyetmbe,ami nem azt mondom hogy egyaltalan nem erdekelt,de mar akkor tudtam hogy nem ez lessz eletem szakmaja.Mivel nem volt meg sem akkor,sem most az almaim tevekenysege,igy vegig tengettem 3 evet annak remenyeben,hogy majd lessz valahogy,es majd az ido elhozza nekem azt amiben majd oromemet lelem.De addig is csinalom azt,amibe belekezdtem.Elegge nyogve nyelosen teltek az egyetemi tevekenysegek...es nem a nehezsege miatt,hanem az erzes miatt,es az unalom miatt amit kivaltott ez az egesz belolem..Mindig hazudtam magamnak hogy oo ez nem is olyan rossz,csak en vagyok full motivalatlan,es az en hozzaallasom a rossz.. de igy a vege fele mar nem csak motvaciohianyt,hanem undort is erzek..Valamelyik nap be kellett mennem valami papirok miatt az oszi vizsgak miatt,de mar az epulet hangulata is elvette az eletkedvem...
2019. aug. 18. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most már bírd ki ezt az egy évet, aztán meglátjuk mi lesz.
2019. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mar eddig eljutottal, akkor nehogy az utolso 1 meteren add fel! Megcsinalod, lesz egy diploma a kezedben utana pedig annyi mas dolog fele kacsinthatsz. Kitartas, kesobb halas leszel magadnak, hogy most nem dobod ki az ablakon 3 ev munkajat.
2019. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rmokus86 válasza:

Ha piacképes a diploma amit ad akkor szenved ki. Akár úgy is hogy elmész fél-egy évre passzívan erőt gyüjteni (szakmai gyakorlat, hátizsákos világjárás stb. ami tetszik meg lehetőséged van) és utána befejezni.


Ha nem piacképes akkor hagyd a szarba, nem ér annyit hogy tönkremenj, főleg ha úgysem olyan területen fogsz dolgozni.


Több szakmánál is a tudást, rátermettséget, tanulási képességet nézik + egy erős angolt. Én pl. IT Security-ben vagyok érettségivel, sehol nem kérték a diplomát ellenben a nyelvtudásom és korábbi szakmai pozícióim számítottak sokat (külföldön, esetleg vállalkozóként meg végképp senkit nem érdekel a papír)-

2019. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!