Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha egy...

Ti mit csinálnátok ha egy ilyen bohóc így megtréfálna?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 23. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána mennék, elkapnám, és lenyomnám a torkán a sapkáját. UTÁNA nevetnék.
2019. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez szemét dolog inkább. Sose lehet tudni, hogy épp hová szeretne menni az illető, lehet egy állásinterjúra, vagy egy randira...
2019. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Laza személynek tartom magam, de egy ilyen után rendesen elgurulna a gyógyszerem.

Simán lehet, hogy interjúra megy valaki, vagy fontos eseményre. De ha nem is, biztos jól mulattak a megtréfáltak, hogy fél óráig sikálhatták le magukra a tortát az ottani mosdóban. Ha kijön a ruhából egyáltalán.

2019. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

HA az adott nö ijedtében leesik a lépcsön, akkor testi sértés miatt kerül bíróság elé a bohóc!

De ha nem, én akkor is feljelentést tennék ellene, mert ez NEM vicc!

2019. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne csináljátok, nem jó vicc. De ha mégis, akkor nagyon ügyeljetek rá a barátoddal, hogy ne az én képembe nyomjátok a tortát, mert különben kitaposom a béléseteket!
2019. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez qvára nem vicces. Ha ilyet csinálna velem, agyon ütném.
2019. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha elkapnàlak a szrt is kiverném belöletek ez biztos. Nem ismeritek ti még az embereket. Ennek könnyen kórhàz lehet a vége, ott fogsz magadhoz térni fogak nélkül.
2019. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kigyúrt embereket csak akarunk meg dobálni vagy esetleg nőket ugyanis azok vagy nagyon lassan futnak vagy nem olyan erősek
2019. ápr. 23. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, ha te engem megdobnál úgy utánad sprintelnék és nyakon könyökölnélek, hogy csak néznél.

Szánalmas vagy, ugye tudod?

2019. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem troll. Ha meg nem akkor nagyon hülye. Kigyúrt ember miért futna lassan?? Pont hogy azok jobb kondiban szoktak lenni, nöknek is lehet ott egyébként, pasija, apja, bàtyja. Majd azok vernek agyon:D
2019. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!