Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha valaki...

Ti mit csinálnátok ha valaki idegesítene titeket?

Figyelt kérdés

Velem nem történt meg, nem azért kérdezem.

Én először megpróbálnám elkerülni, utána már elkezdenék vele ordibálni, és végül ha kell ütögetem és rúgtosom. Mivel gyerek vagyok, ez nem annyira "illegális"



2019. ápr. 21. 22:45
 1/8 A kérdező kommentje:
rugdosom*
2019. ápr. 21. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mivel gyerek vagy, majd jól pofán ver
2019. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Agresszív viselkedés nem jó megoldás.
2019. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Pont azért kéne máshogy látnod a helyzetet, mert még gyerek vagy és a mostani gondolkodásod fog radikalizálódni az elkövetkezendő években, ha pedig ezen az úton haladsz tovább lehet téged is megrúgdosnak majd ha ilyen agresszív leszel. :P
2019. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem jó megoldás, aztán téged fognak hülyének nézni.
2019. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát öcsém, ha engem "rúgtosnál" lefejelnélek, mint kisvakond a kerti csapot.
2019. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen ismerősöm. Első pár hónapban még oké, türelmes vagyok. Ő az a típus, akinek ha azt mondom, hogy az ég kék, akkor még 6x rákérdez, hogy biztos??? Mert nem akar rossz választ leírni, de a netet nem hajlandó használni, se a tankönyvet, keressem ki neki én és bizonygassam több órán keresztül, hogy az ég jelenleg kék, nézzen ki az ablakon. Aztán megkérdezi a tanárt, majd visszajön hozzám és még megkérdezi 3x, majd kijelenti, hogy ő ezt nem érti. Egyébként egyetemista a drága és rám cuppant, mert nem küldtem el 1 hét után a felmenőjébe. Közel 1 év után higgadtan közöltem vele, hogy a továbbiakban nem szeretnék kapcsolatot tartani vele, nem akarok vele közösen egy csoportban lenni gyakorlatokon, nagyon idegesítő. Továbbá kezeltesse magát, mert ennyire sötét nem lehet valaki, hogy egy egyszerű magyar mondatot nem ért meg. Besértődött, facebookon még hisztizett, ott letiltottam, most elsétálunk egymás mellett köszönés nélkül ha találkozunk egyetemen, közben ott próbál keresztbe tenni nekem ahol tud, de ez már nem zavar.
2019. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-es, ha felnőtt idegesítene akkor nem rugdosnám. csak ha kb. annyi idős lenne mint én, vagy fiatalabb
2019. ápr. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!