Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az magyar emberek többsége...

Az magyar emberek többsége azért tudja, hogy mit ünnepelünk kedden, ugye?

Figyelt kérdés
Környezetemben igen,de egy videó amiben az utca emberét kérdezték erről még 2 évvel ezelőtt,elbizonytalanított.Nem lehetnek a magyar emberek ilyen tájékozatlanok,nyugtassatok meg:D

2019. aug. 18. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%
Szemét dolog ez az utcán leszólítósdi szerintem. Velem előfordult már, hogy azt sem tudtam hirtelen hány éves vagyok meg milyen évet írunk, mert annyira hirtelen kellett váltani a gondolataimban. Érted, megy haza a nyugdíjas, akinek az életében ezt az ünnepet már hívták mindennek, az jár a fejében, hogy van még otthon tej, veszek kiflikét, olyan spárosat, de az aldiban van az a másik kefír az ott nincs, de nem baj jönnek az unokák holnap, jaj még az abroszt is át akartam vasalni... és akkor bammeg ráront egy mikrofonnal egy vadidegen fazon, mögötte a másik egy ágyú méretű kamerával,hogy na mit ünneplünk holnap. Mekkora tahóság már ez?
2019. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze, Mátyás király születésnapját.
2019. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, május elsejét, vagyis a szeretet ünnepét.
2019. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!