Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatom meg fotózni...

Nightlover kérdése:

Hogyan tanulhatom meg fotózni magam?

Figyelt kérdés
elég sokat fotózok, de magamat, az arcomat, egész alakos képet, nem szoktam csinálni, nem is nagyon tudok. hogyan lehet előnyös, mire figyeljek? tapasztalat,vagy szokások, bármi jöhet, tanácstalan vagyok.

2019. aug. 22. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én eleve nem értem mire jó hogy az ember szelfizget, kiraja és várja a lájkokat, lányok meg még félmeztelenül ribisen pózolnak is mellé.. Szerezz egy szelfibotot vagy mi a szart az bőven elég, megteszi ami kell
2019. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha elolapi kameraval szelfizel akkor nincs tul nehez dolgod, mert folyamatosam tudod ellenorizni a kepet. a fenyre figyelj. ha nagyon vilagos a borod akkor ne elolrol jojjon, mert eltunnek a vonalaid. de ne is hatulrol vilagitsd meg magad, mert akkor megint bajba leszel. mosolyogj, vagy keress egy szamodra elonyos mimikat es hasznald azt (bar azert ne mindig). a hatteret jol valaszd meg, azert ne a wcn ulve lodd a kepet. legyen valami egyedi, vagy kreativ. bar en ahogy elneztem mostanaban, mar elegge elkezdtek kikopni az elolapi kameras szelfik. tukorben szoktak meg lonni ilyen kepeket, de legtobbszor megkernek valakit, hogy fotozzak le oket. nezz sok insta kepet, es azokrol less el trukkoket
2019. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sok kísérletezés, persze lehetőleg minél tudatosabban. a többi meg ugyanaz, mintha bárki mást fotóznál, olvasgass portré fotózásról.

csak a szelfizésnél le kell küznened azt is, hogy a tükörben máshogy látod magad, mint a képeken.

2019. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!