Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hol tartotok most az életben?

Ti hol tartotok most az életben?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy?


Mi a munkád? Ez az eredeti végzettséged?

- Ha igen, szeretsz ebben dolgozni?

- Ha nem, mi az oka, hogy nem?


Van párod?

- Ha igen, őt tartod az igazinak? Esetleg család is van már?

- Ha nincs, miért nincs? Csalódás, bizalmatlanság vagy más az oka?


Mi az az egy "nagy" cél, amit mindenképp elszeretnél érni az életben?


Elégedett vagy összességében az életeddel? Boldognak tartod magad?


2019. aug. 23. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Tibi vagyok 49 éves vagyok, munkanélküli, 8 általánost leraktam már 3 éve, nem szeretek dolgozni, nincs párom keresem az igazit, akar te is lehetnel az ha adsz egy esejt nekünk kérlek! Nem iszom nem dohányzom mert nincs rá pénzem, szerelmet adok neked meg gyermekeket 3 at, akkor már kapunk rá kis penziket, lesz mindenre. Kérlek randizzal velem
2019. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Adminisztráció, gyűlölöm. Rossz döntések sora vezetett ide.


Nincs párom. Rengeteg feldolgozatlan dolog van és nen vagyok jól ehhez. Ezek szerény véleményem szerint és eddigi tapasztalataim alapján ki is zárják. Azonban jelenleg nem is akarom és időm sincs. Tényleg nincs, vagy a kezdődő párkapcsolat fuccsolna be idejekorán, vagy amivel foglalkozom, annak a rovására menne. Ettől függetlenül ha jól lennék, lehet ismerkednék.



Nagyon nem vagyok jól, utálom a jelenlegi életemet.

Nincs biztonságérzetem és nem látom a reményt. Túl sok dolog nem sikerült, akárhogyan is álltam hozzá. Ez megtört.

Ráadásul zuhanórepülésben vagyok pl anyagilag. 2 hét, számlák, bérlet van fizetésig és azt se tudom, hogy jövök ki addig anyagilag.

2019. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

27


Gépészmérnök. Van egy gépészmérnökasszisztensi OKJ-m és most csinálom a diplomám.

Szeretem is, meg nem is. Vannak olyan munkahelyek, amik elég jók és érdekes a szakmai része is. Máshol unalmas és monoton. A jelenlegi helyem részben szeretem, részben nem. Nem nagy a fizu, mindenkivel problémázik a főnök, elég unalmas és keveset kell használni az agyam. Viszont közel van, egyetem mellé elég jó, a munkatársak többsége jó arc és sokszor elég laza, nincs semmi dolgom.


Nincs klasszikus értelemben vett párom. 2 lánnyal vagyok lazább kapcsolatban.

Természetesen egyiküket sem tartom igazinak, akkor nem laza lenne csak.

Komolyabb azért nincs, mert nem találok rá megfelelő nőt. Ez főleg az én hibám, mert belső terén magasak az elvárásaim és sajnos az átlag ez alatt marad. Nagyon kevés a többrétegű nő, aki kiemelkedik a tömegből.


Nagy cél? Simán csak boldognak lenni. Ehhez jó környezet kell és lehetőség az önmegvalósításra.


A jelenlegi életemmel közepesen vagyok megelégedve. Lehetne sokkal rosszabb is, ami pedig rossz, azon próbálok javítani. Olyan 5 éven belül már elégedett leszek valószínűleg.

2019. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy?

23


Mi a munkád? Ez az eredeti végzettséged?

HR asszisztens vagyok, és igen ez.


- Ha igen, szeretsz ebben dolgozni?

Szeretnék, ha a cégemnél nem lenne ennyire hülye a vezetés, a városban meg ennyire kevés lehetőség.


- Ha nem, mi az oka, hogy nem?

Fent :)


Van párod?

Van.

- Ha igen, őt tartod az igazinak? Esetleg család is van már?

Nem tudom. Összeköltözés előtt állunk, de kételkedek, szóval fogalmam nincs.


- Ha nincs, miért nincs? Csalódás, bizalmatlanság vagy más az oka?

-


Mi az az egy "nagy" cél, amit mindenképp elszeretnél érni az életben?

Írni szeretnék. Tanulmányokat, cikkeket, ilyesmit. Újságíró lennék.


Elégedett vagy összességében az életeddel? Boldognak tartod magad?

Nem.

2019. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
32 éves nő vagyok. Ápolóként dolgozom, szeretem a munkám, egészen kicsi korom óta erre készültem. Férjnél vagyok már 6 éve, vagy két gyermekünk. A férjem nagyon ember, férj és apa, a világért nem cserélném el.Mind a kettőnknek biztos munkahelye van, az egyetlen dolog ami hiányzik az életünkből, az a saját otthon. De hamarosan ez is valóra válik.
2019. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Várom a kérdező válaszát is.

19/F


Biztosítási ügynök vagyok, de angol magántanár is tervezek lenni. Csak érettségim van és nyelvvizsgám.


Van párom, nem tudom ő e az igazi. Nagyon szerettük egymást sokáig, de most sok fájdalmat élünk át. Nem tudom mi lesz.


A nagy cél a családalapítás, lelki kiteljesedés (jólét, minden körülmények között), és az emberek tömeges segítése saját szervezettel, könyvek írása, saját gyönyörű nagy ház, Új Zélandon lakás.


És ugye a szerelem kiteljesedése... Amikor úgy érezném, hogy nem vagyok egyedül. Ez eddig a legnagyobb nehézség az életemben.


Ha a párommal jóban vagyunk, akkor eszméletlen boldog vagyok. Úgy érzem bármire képes vagyok akkor.

2019. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok.

Sajnos gyárban dolgozom, mert az óvodapedagógusi diplomám és kisgyermeknevelői okj-bizonyítványom kb. az éhenhaláshoz lenne elég. Itt jóval több a fizetés, de gyűlölöm.


Van párom. Most épp hullámvölgyben vagyunk, de dolgozunk rajta. Családot szeretnénk, és éppen házat keresünk, csak az anyagiag visszatartanak sajnos.


Szeretnék még tanulni, és versenyképesebb szakmában elhelyezkedni. Normális munkarendet szeretnék, normális fizetésért.

Mostanában elég negatív vagyok, de remélem hamarosan jobb lesz.

2019. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

-22 éves.


-Jelenleg családi vállalkozásban dolgozom. Pontosabban egy kft és nonprofitban rész tulajdonos vagyok, lényegében egy mindenes. Van hogy füvet nyírok, árut szállítok, de olyan is hogy állami szervekkel tárgyalok pl.: Klik.


Meg egy alapítvány elnöke vagyok, ami lényegében a fent említett non profittal kapcsolatos ügyekben tevékenykedek plusz kérelmeket írok.


Eredetileg Mérnökinformatikus végzetségem lenne, vagyis lesz, mert a fenti okok miatt passzivizáltam az egyetemet. Februárban megyek vissza.


- Van.

Nem, nem őt tartom az igazinak, de nagyon boldog vagyok vele és rengeteg új élményt éltem át miatta. Nem akarok vele szakítani, csak sok dologban eltérők vagyunk így nem tudom, hogy lehetne-e az igazi hosszabb távon. Egyenlőre még 2 hónaposak vagyunk.


-A nagy cél?

Hát ... Testépítés terén fitnes model kinézetet elérni. Már 7 éve edzek, szóval a mostani Cutom után ez nagyon reális és majd szépen lassan az évek alatt lean bulkal tovább fejlődni.


Amúgy karrier szempontjából saját vállalkozás vagy nagyon frontier területen dolgozni a szoftver fejlesztésben, ahol folyamatos technológiai fejlődések vannak.


-Igen, elégedett vagyok, de sok mindent máshogy és jobban is csinálhattam volna, de akkor nem tartanak ezen a szinten mentálisan és nem lenne ennyi élettapasztalatom.


Nem, nem tartom boldognak magamat. Kicsit úgy érzem, mintha az idővel versenyeznék és vesztésre állnék. Túlságosan maximalista vagyok és annak ellenére, hogy okkal nem járok ebben a pillanatban egyetemre, kicsit cikinek érzem, hogy viszonylag öreg diplomás leszek.

2019. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok.


Könyvelek, szeretem.

Sima gimis érettségivel vettek fel, most mellette pénzügyi képzésre járok.


Van párom, még csak a barátom, de szerintem ő az Igazi. Hozzá szeretnék majd menni, gyerekeket nevelni vele.


Nagy célom nincs, sose volt.


Bár minden okom meglenne a boldogságra, valahogy nem igazán vagyok az. Dolgozom rajta.

2019. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok.

1. Projektmenedzserként dolgozom, nem ez az eredeti végzettségem, olyanom nincs. Érettségim van és egy befejezetlen egyetemem, sima admin droidból küzdöttem fel magam erre a munkakörre. Van a szakmához tartozó több képzésem is, amik itt többet érnek egy diplománál. Ezeket céges költségen végeztem el az egyik korábbi munkahelyemen, de most is csinálok épp egy ráépülő modult, szintén céges költségen, a fejlődésemhez tartozik. Imádom a szakmát, ezt akarom folytatni, a cél, hogy szabadúszúként tehessem, kb. olyan 5 évem van még ehhez.

2. Férjnél vagyok, boldogok vagyunk már lassan 9. éve, szeretjük egymást. Az "igazi" fogalmában sose hittem, de ha létezik, ő az. Gyerekünk nincs és nem is lesz, egyikünk se akar.

3. Több célom van, de ha egy nagy célt kell említenem, akkor az az, hogy a világ összes országába eljussak. Szépen haladok, több, mint a negyede már megvan.

4. Összességében igen, elégedett és boldog vagyok, megtanultam, hogyan legyek az a hétköznapokban is és folyamatosan teszek is érte. Nagyon sokat dolgoztam a huszas éveim elején azért, hogy idáig eljussak, fizikailag és lelkileg is.

2019. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!