Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti, miért csináljátok...

Lányok, ti, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogy sosem írtok vissza a privát levelekre,még akkor sem,ha az illető tényleg csak beszélgetni akar,semmi mást nem?
2019. aug. 23. 16:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

#2 vagyok. Én vagyok lenéző és tapló? Ez itt egy fórum, ahol nyilvánosan hozzá lehet szólni bármihez, erre való ez a felület. Csak a kanos pasik akarnak minden nőneműt privátban zaklatni! És ne süketeljen már a kedves kérdező sem, hogy "tényleg csak beszélgetni..."... Én még senkire nem írtam itt rá, csak azért mert beszélgetni akarok. Vannak barátaim, ismerőseim, ugyan mi okom lenne idegeneknek írogatni? Neked mi okod van? Mert ismerkedni akarsz. Ha nem így lenne, úgy írnád, hogy mindenki lássa. Én is letiltottam már minden olyan marhát aki bármelyik hozzászólásom után ugyanazt a ctr+v szöveget löki ismerkedésről, faszmutogatásról, akármiről.

Mindezzel együtt is válaszolok néha privátban, ha a témához kapcsolódik éppen, és olyan stílusban íródik ami számomra elfogadható...

Más ember szándékát semmibe venni nem taplóság?

2019. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők a milliomosoknak tartogatják magukat, ha hasznot remélnek visszaírnak. Pénz szaga ha meglebben orruk előtt, onnantól bármire bárkinek képesek. Pedig a testüket az én testemért kellene adniuk és a pénzemért ami nincs mert csóró vagyok anyám rokkantnyugdíjaból élünk farháton.
2019. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
#12 Te vagy a csóró, kisfarkú, szűz?? Hm? ;)
2019. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

*és nem a pénzemért


De egyszer elszállt az agyam és azt mondtam beállok én is a sorba, felajanlottam a szép nőnek egy flakon fehérbort és 20 deka párizsit, de ez is kevés volt, felháborodott mert én nem vagyok milliomos.

2019. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#11 En beszelgetni akarok,nem ismerkedni.Ha nem hiszed el,a te bajod.En semmit nem suketelek,csak te is az vagy,akinek barmit mondasz,biztosan hazugsag.


En nem fogok magyarazkodni.Attol meg h te masokkal itt nem beszelgetsz,mas embernek lehetnek ra igenyei.Errol ennyit.

2019. aug. 23. 16:36
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
Eddig megírtam, hogy "nem". Vagy jött a "miért nem?" vagy a qrvázás. Nekem nincs kedvem phaszmarcikat pátyolgatni. Ha ez a legnagyobb bánatod, irigyellek.
2019. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem azért írunk egy választ hogy aztán 10 pasi ránkírjon. És sok itt a perverz.
2019. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
27%

16:29


A stilusod alapjan kiderul,h taplo vagy semmi mas.


Szerintem fekudj be egy pszichiatriara,olyan uldozesimaniad van,h mar nekem faj...


23/L

2019. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
16 os is egy ringya, nem érez hasznot, pénzt, befolyást, elbol utasítja el a férfit, tökéletes kivetulese annak mit leírtam. Ilyenek a nők, amíg megtehetik amíg kemény húsosak mellesek seggesek. 30 tol viszont lerottyad az egész, ekkor kétségbeesetten keresnek bárkit akárkit, viszont senkinek sem kell egy vén ostoba szipirtyo.
2019. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én általában adok egy esélyt, de csak akkor, ha a legelső üzenet alapján szimpatikus valaki, nem érzem nyomulósnak.
2019. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!