Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, akik análba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, akik análba csináljátok, milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés

Privátot is írhatsz, ha nem kioktatást írsz.

Általában milyen gyakran van anál? Mindig jó érzés? Szeretitek? Volt már bármi gond? Gumival, vagy nélküle?



2019. júl. 13. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ebben a metszetben kevesen lesznek :)
2019. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Amikor apuci nincs otthon.😇😂
2019. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Elég sajátos fogalmaid vannak a "szűz" szó jelentéséről. xD
2019. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem Sugardaddym van, vállalkozó...általában késő estig dolgozik, 43 éves. Mivel szeretném megrartani a szüzességemet, (18 vagyok, közös beleegyezéssel), ezert popsiba csináljuk.

Minden este 2-3x is. Előtte beöntést ad melegvízzel, miután kiwc-ztem magamat, utána kb 20-30 percig szép lassan tágít, tisztára nyal mint egy kismacskát. Aztán lassan behatol, gumi nélkül, rengeteg sikosítóval. Jó vastag farka van és rengeteg ondót szokott belémspriccelni. WC-n kiteszem vagy kifolyatom, új beöntéssel...de nem is kell mert jön a következő menet :)


Nem vagyok belé szerelmes, és nem számoltam de több százezret költ rám havonta. Ennyit simán bevállalok esténként, napközben enyém a teljes ház :)

2019. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Még szűz koromban egy fél evig kb csinaltam csak popsiba. Heti 3-4 alkalommal kb. Nagyon elveztem es rakattantam eléggé.
2019. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó 2 választ nyilván kanos kisfiúk írták....
2020. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!