Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti, miért csináljátok...

Lányok, ti, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogy sosem írtok vissza a privát levelekre,még akkor sem,ha az illető tényleg csak beszélgetni akar,semmi mást nem?
2019. aug. 23. 16:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

Én, ha nem paraszt módon ír, vagy perverz dolgot, visszaírok. Amikor pedig egyértelművé válik hogy párkeresés célból akar ismerkedni akkor elmondom hogy nem ismerkedem és sok sikert kívánok neki ebben.

Kivéve édesmézest, őt már tiltottam.

2019. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Nos hölgyek mutassatok meg akkor hogy emberből vagytok e! Ki jön el hozzam ma, hogy a testet adja nekem és én is az én testemet és nem vár érte hasznot? Itt vagyok !
2019. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
19-es, 30 felett vagyok, és a büdös életben nem volt soha kemény se a seggem, se a mellem. Senki nem fizetne, hogy velem legyen. És így is ignorálom a privátokat. Ne anyádból indulj ki.
2019. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

#22

Szerintem senkinek nem kell egy ilyen lúzer...

2019. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%
Én egyszer ráírtam itt egy lányra és azt mondta ne itt ismerkedjek hanem élőben. De úgy poénosan,viccből és akkorát nevettem hogy le estem a székről. Mondjuk igaza van. Élőben kell ismerkedni.
2019. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%

Mert nem szeretnék beszélgetni. A semmi is egy válasz.


Általában visszaírok annyi, hogy "Szia, nincs kedvem.", ezt tízből egy ember fogadja el. A többi vagy elkezd szidni engem, vagy elkezd kérdezgetni, hogy miért.


18/L

2019. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%

A 22-es a bombanős. Most vették le az egyik kérdését. :DD

Amúgy hidd el, örülnél te egy akármilyennek is nem hogy 30 évesnek. Az életben nem volt nőd és nem is lesz. Senkinek nem kell egy önsajnáltató nőgyűlölő lúzer. ;)

2019. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
hát 30 fölött már nálam is kiesnek alapból
2019. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Valőszínűleg nem akar veled beszélgetni a lány. Nem értem ezen mi olyan bonyi. :))))))
2019. aug. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Honnan tudjuk, hogy mit akarnak tőlünk?
tegnap 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!