Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől van ez a szorító érzés...

Mitől van ez a szorító érzés a gyomromban?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal elég régóta barátok vagyunk, és volt egy beszélgetésünk, amiben olyan dolgokat mondtam el én is, amit nagyon kevés emberrel osztottam meg. Haverom is elment máshova, vele se tudok találkozni, más nincs is, akivel beszélgetni tudok élőben. Lehet a társaság hiányzik, de azóta vam ez az érzés. Na, meg ha az életemre gondolok, elég sokminden összejött. Néha már enni se tudok, csak könnyedebb ételeket, meg nem is kívánom őket, van hogy semmit nem eszek egész nap. Kb. 1 hete tart ez az állapot. Egyik reggel felkeltem, és azóta tart. Egész nap sírhatnékom van, de nem tudok, sehogysem. Egész nap azon gondolkozok mitől vam ez, mi bajom van, mert nagyon zavaró.

2019. aug. 23. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán stresszelsz valami miatt.
2019. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is szokott ilyesmi lenni. Próbáld összegezni azt, hogy mi miatt stresszelhetsz, és ha azt a dolgot megoldanàd szerinted elmúlna-e?

Van, hogy nekem mindenféle oknèlkül jelentkezik ez, olyankor én azt szoktam mondani, hogy valami "rosszat érzek" és általában be is jön és akkor azonnal el is múlik ez az érzés. 2 napnál tovább soha nem tart nálam.

2019. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
súlyos szexhiány. azt hiszem, jó étvággyal ennél dugás után.
2019. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nem szexhiány. :D Az másmilyen, ha kanos az ember.

De egyébként rájöttem mitől van, azt hiszem. Valóban stressz lehet, mivel lett plussz 1 új barátom, aki ráadásul a szebbik nemhez tartozik, és mintha kimozdítana a komforf zónámból, amit szeretek is. És ha nem ír vissza mondjuk, akkor az agyam mindenre gondol (persze magammal kapcsolatban, hogy vmi olyat írtam, pedig nem), ami nem reális. Mintha megerősítések sorozata kellene neki.

Vicces, pedig régen nem voltam ilyen. Úgy voltam vele, ráér, akkor visszaír. Nem foglalkoztam különösebben vele. Lehet a munkahelyi stressz alakította ki ezt bennem, nem tudom. Mert próbáltam megmagyarázni magamnak, hogy hülyeség, amin agyal, de nem igazán múlt el. :/

Jobb már, és volt, amikor nem éreztem, de sokszor előjön.

2019. aug. 25. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!