Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Borzasztóan egyedül érzem...

Borzasztóan egyedül érzem magam. Szorító érzés. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az emberi kapcsolataimat. A múlton jár az eszem. Vágyakozom a régi iránt, de semmi sem fordítható vissza. Rámtör a sírhatnék, feszít belülről és nem tudok másra gondolni. Majd ürességet érzek és csak elveszve a semmiben elbambulok órákig. Ürességet akarok érezni folyamatosan, mert akkor kevésbé fáj. Egyre inkább nem bírom. Olyan kilátástalannak érzem... nem tudom hogy kezdjek hozzá. Az érzelmeim rabja vagyok, amit gyűlölök. Nem akarok egyedül lenni és magányt érezni. Nem akarok a múlton keseregni és visszasírni a régit. Tovább akarok lépni végre, kimászni a gödörből, de folyton visszaesek. Eszembe jut állandóan. Nem tudom mit tehetnék. Hogyan találhatnék kiutat? Félek.. félek és fáj. Lassan úgy érzem beleőrülök az érzelmekbe. Minden nap csak azon gondolkodom, mikor lesz már vége ennek... Annyira nem tudom a választ. Csak túlélek, szorongva nyitom ki a szemem és csukom le. Hogyan léphetnek ki ebből az ördögi körből?
2017. márc. 11. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

keresd az emberek társaságát!

ismerkedj, ha van hobbid akkor főleg abból a körből, mert összeköt a hobbi...


24F

2017. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben vagyok , csak megvaltoztattam a hozzaallasom, mindennap teszek valamit magamert , elfogadtam h en kell szeressem magam mert nincs mas , a múlt meg elmúlt es nem ok nelkul .

Sokat fogytam , szolizok , sminket veszek , beulök egykavezóba , mert megérdemlem h jól érezzem magam , akkor is ha senki nem szeret , es peches vagyok .

Ha leépulsz mentalisan a szomorúságban , akkor tenyleg semmi remeny nem lesz mar semmire .

Nezz a tukörbe , ne mastol varj semmit .

En a mai napnak élek .

Eröt kivanok neked es kitartást h megtalald mindennap a napsugarakat !

2017. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, de lehet, hogy jobb érzés tudnod, hogy nem vagy egyedül. Én is így érzek. Ürességet és a múlt utáni vágyódást. Pontosabban a gyermekkoromba szeretnék visszamenni és rengeteg dolgot megváltoztatni, máshogy csinálni. Ezzel is álmodom. Álmaim 90 százalékában a szüleimmel élek, pedig nem volt jó gyerekkorom. Most házas vagyok, egy csodálatos férjjel, de oltári vesztesnek érzem magam. Úgy érzem, hogy egy szar ember vagyok és nem érdemlem meg a boldogságot. Hónapok óta munkanélküli vagyok, ez még dob is a depresszión. Későn fekszem, későn kelek. Volt, hogy délután kettőkor keltem ki az ágyból, mert nem motivál semmi a felkelésre.


Ha megtaláltad a megoldást a helyzetre, légyszi írd meg nekem is.

2017. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én rengeteget álmodoztam egy szebb jövőről, csak aztán szépen lassan a saját eszméim rabjává váltam. Tökéletes embereket alkottam a fejemben, ezért leráztam mindenkit mert senki sem felelt meg a fejemben alkotott ideáloknak. Hitetgettem magam hogy majd gimiben, majd az egyetemen... hát most itt vagyok 21 évesen és szó szerint ugyanúgy érzem magam mint te.


Próbálom elfogadni magam. Az az egy dolog ami neked is segíteni fog ... baromi hosszú út lesz, de egyszer majd talán.

2017. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%-osan ugyanezt érzem. Én jelenleg kitűztem célnak, hogy lefogyok. Nem ez a problémáim forrása, nem is annyira zavar, de jobb lenne megszabadulni 10kg-tól, biztos jobban érezném magam. Szép lassan rá-ráveszem magam, hogy tanuljak nyelvet minden nap. Korán kelljek fel, korán feküdjek le. Kicsit egészségesebben egyek. Még csak most kezdtem el a dolgokat, óriási változás nem lesz, de ha ezek mellett kitartok, akkor jöhetnek a nagyobb problémák megoldása. Mert jelenleg káosz az életem minden szempontból.
2017. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Roosvelt egyik idézete jut az eszembe, ami nekem többször is segített. Ez pedig a következő: Tedd amit tudsz, ott, ahol vagy, azzal amid van és a többivel ne törődj.
2019. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!