Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy aki...

Szerintetek igaz az, hogy aki saját életével elégedett, annak nincs szüksège, hogy ártson másoknak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez marhaság. Ha valaki árt valakinek az általában szadizmusból teszi. Tehát ez egy antiszociális viselkedés. Normális,empátiával rendelkező ember nem tesz ilyet.
2019. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mellesleg én nem vagyok elégedett az életemmel,mégsem ártok soha senkinek. Ehhez kell csökkentett együttérzés is. Az elégedetlenség még nem ok arra hogy keresztbe tegyek másnak mert neki mondjuk jobb az élete. Miért tenném?
2019. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább aki elégedetlen az életével az kritizál másokat, de lehet, hogy valaki úgy vezeti le, hogy keresztbe tesz másoknak mert hogyha nekem nem jó neki se legyen. Szóval aki tényleg boldog az magával foglalkozik, a családjával, munkájával, hobbijával. Aki olyanokkal foglalkozik, hogy mások dolgait akarja elb@#ni, meg bántani akar másokat az véleményem szerint nem túl boldog és nem is elégedett az életével.
2019. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De persze attól, hogy valaki elégedetlen nem biztos, hogy ezeket meg is teszi.. ahhoz féregnek is kell lenni elég erősen.
2019. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok az életemmel,pontosan ezért nem izgat mások élete,nincs min sóvárogni.
2019. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én így figyeltem meg, ahogy írod, kérdező: ha valaki elégedett az életével, akkor alapból nem nagyon érdekli mások élete, így a károkozásukon sem agyal. Aki elégedett a maga életével, az saját magával van elfoglalva, nem másokkal, és ettől persze nem lesz beképzelt vagy ilyesmi.
2019. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki elégedett az életével az általában a saját dolgával foglalkozik akár család, magánélet, akár munka akár hobbi. És amíg azzal foglalkozik, nem lesz ideje, kedve mások életével foglalkozni.


Saját magamon is azt veszem észre, hogy ha elégedetlen vagyok, például munkahelyen, munkakörülményekkel, akkor sokkal inkább foglalkozok másokkal. Míg ha jól érzem magam akkor elvagyok, tervezgetem a szabadidőmet és örülök.


De már régen feltalálták a "cirkuszt és kenyeret a népnek" elvet.

2019. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez Mo.-n kivitelezhetetlen lenne.
2019. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!