Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan lany itt aki olyan...

Van olyan lany itt aki olyan szőrös hogy szinte az egesz testet szortelenitenie kell? Mi lehet az oka? Hormonproblema vagy mi? Kiskor óta.

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Hali, láttam már ilyen kérdést, először is ne legyetek ráizgulva, mert ha valaki szeret ez nem lesz akadály, nem undorító meg ilyesmi.

Megoldás: Úgy tudom orvossal el lehet intézni hogy eltűnjön innen-onnan, de ha nem borotválod nem lesz erősebb, és ha nem olyan nagyon zavaró, akkor hagyd csak meg

18f (és ezt most csak azért irtam oda mert tudom hogy lány válaszát várod:D)

2019. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jelen sajnos. :/ Egy szenvedés az egész, már nem bírom, de legalább jön az ősz, tél, lehet hosszúnadrágot hordani, és nem lesz akkora probléma. Nem hinném, hogy nekem hormonprobléma, egyszerűen csak örököltem.
2019. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

eléggé szőrös vagyok, sötétbarna a hajam és erősek is a szálak alapvetően, illetve begyulladnak könnyen a szőrtüszők, főleg intim tájékon és heg marad

na de a lényeg, hogy nálam PCO-t diagnosztizáltak és ilyenkor a hormonok nincsenek rendben, ezért erősebb a szőrösödés

igen, valószínűleg hormonproblémád lehet

keress fel egy endokrinológust, aztán esetleg egy nőgyógyászt

2019. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, voltam orvosnál is ezzel és semmi egészségügyi problémát nem találtak nálam, csak ilyen selejt a genetikám..Azt mondta a háziorvosom, hogy elvileg nőgyógyásszal felírathatnék hormontartalmú fogamzásgátlót, ami segít rajta, de ezen az oldalon azt írták más, hasonló problémával küzdők, hogy nekik a fog.gátló semmit se csinált a szőr problémával...

Amúgy ennyi alapján nem tudom, honnan kéne tudnunk, miért vagy ilyen, talán, de csak esetleg, kérj beutalót az endokrinológiára? Van egy EGÉSZEN halvány sejtésem, hogy egy orvos többet tud mondani, miután megvizsgált, mint mi...De csak talán...

2019. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.Semmi hormonális problémám nincs, minden vizsgálatot végigcsináltam,szedtem gyógyszereket,de semmi értékelhető eredmény.Ilyen a genetikám,ezt örököltem,anya is eléggé szőrös.

Igen,kiskor óta.Pontos korra már nem emlékszem,de a többiektől,fiúkat is beleértve,jóval hamarabb szőrös lettem.

2019. aug. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ezzel a problémával orvosnál. Ez csak genetika. ((Nem állítom, hogy nálad is.)) Sok időt, energiát és pénzt fordítok rá, hogy eltűntessem. Borotva, szőrtelenítő krém, epilator, gyanta, otthon magamnak vagy kozmetikus csinálja. Szokták mondani "a szépségért meg kell szenvedni".
2019. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen nekem is van PCo-m de ez a problema mar nagyon regota van, csaladban viszont ennyire senki nem szoros hogy meg a hasam,hatan is sotet szor van, mellkason is. Nem csak pihekrol van szo.
2019. aug. 26. 10:43
 8/19 Dávid86 válasza:
0%
Menjetek el elektolízises szőrtelenítésre. Mindenkinek hatásos!
2019. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az elektrolízises dolog nem olyan egyszerű, ha az ember a lábujjaitól,szinte a nyakáig borotválja magát, olyan sok szőre van. Persze a pasik szerint ez egyszerű.
2019. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 évesen lettem először leszőrtelenítve nyárra,mert már nem akartam rövid ruhában lenni. A lábam teljesen végig, a karom és a hónaljam már akkor is szőrös volt,később gyakorlatilag a teljes testem szőrös lett. Nyáron teljesen az egész testemet szőrtelenítem,ilyenkor csak ami esetleg látszik.L.
2019. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!