Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek segíthet a Bánfi...

Szerintetek segíthet a Bánfi hajszesz?

Figyelt kérdés

1 évig szőkítettem a hajam és kékre festettem 1-2 havonta. Hormonproblémám is van. Alapból kevesebb hajjal születtem, de a fele kihullott.

2 hónapja vettem egyet, eleinte ritkán használtam hetente 1x max, vagy mèg annyiszor se. Most hogy elkeldődött a nyár elkezdtem legalább heti 1x használni megint, van hogy 2x is használtam egy héten, most fogok rászokni a heti 3xra. Amióta használom azt veszem észre mintha kevésbe hullana a hajam, inkább semennyire.

16/l



2019. júl. 5. 15:11
 1/4 anonim válasza:

kérdezed, hogy szerinted segíthet-e...a végén meg oda írod, hogy azt veszed észre kevesebbet hullik a hajad.. akkor SZERINTED?

egyébként 20 éves koromig nem festettem a hajam nem értem hogy a kis 14-16 éveseknek minek, nem még hogy kékre??!!!

2019. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, segít(het) a használata!

Én mellette még javasolnám, hogy szedj hajvitamint is. Ami nekem bevált a HairClinic extra, de persze nagyon nagy a választék drogériákban, patikákban. :)

A varga cseppek hajhullás elleni szérumja is nagyon jó, esetleg azt is kipróbálhatod, nekem attól mindig nőtt egy csomó babahajam.

Esetleg még kipróbálhatod a ricinusolajat, masszírozz egy kis adagot a fejbőrödbe és 1 órán át hagyd hatni hajmosás előtt a fejeden.

A forró levegővel való szárítást, göndörítést, hajvasalást kerüld, ha tudod. Ha mindenképpen hővel akarod formázni a hajadat, akkor használj hővédőt.


Nekem nagyon tetszik a kék haj, egy ideig nekem is kék volt, sajnos a festés valóban nem tesz jót neki. Nem a kék festék tapasztalatom szerint, hanem az, ha sötét a hajad és erős oxival szívják meg, hogy befogja a kék festék. Akkor gyorsabban törik és jobban is hullik. Hajtőfestésre járj minél ritkábban 1,5-2 hónap, ha nem nő túl gyorsan a hajad.

2019. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megérdemled
2021. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Karma majd megtalalál tesi.
2021. dec. 11. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!