Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért várják el,...

Az emberek miért várják el, hogy vigyék nekik szuvenírt?

Figyelt kérdés
Eljöttem utazni 1 nagy hátizsákkal és spórolok is a normalitás keretein belül. Raktam ki pár képet instára és facebookra. Erre a család írta, hogy hű egy képeslap vagy ég hütőmágnes jó lenne ám. A Haverok meg "sör" "pia" "ilyen chips olyan cocacola" jó lenne. A szüleimnek és a közeli barátaimnak ami egy szűk csoport viszek majd valamit de tôbbiek nem kapnak semmit. Azt gondolják jár nekik? Olyanok is írnak akik tudják, hogy egy hátizsákot van. Meg olyanok is akik voltak már rengeteg helyen de semmit nem hozták soha.

2019. aug. 26. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Sokan egyébként is csak poénból írják. Nyilván nem várható el, hogy mindenfélét vigyél mindenkinek.
2019. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert irigy gcik!
2019. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én egy motorkerékpárt kérek!
2019. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Én csendet kérek!
2019. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Pónitpónit!
2019. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!