Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon kizáró ok ha...

Nagyon nagyon kizáró ok ha lapos vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kép nélkül nehéz megállapítani, de a korombeliekhez képest nagyon kicsi a mellem. (Lapos a fenekem is de arra tervezek edzeni.) Eddig nem annyira érdekelt, de elbizonytalanodtam, mikor a fiú osztálytársaim elöttünk lányok előtt kezdtek el pontozni minket. Nekem azt mondták hogy jó lenne de mivel lapos vagy, csak 5-öt adunk. (Nem is kérdeztem anélkül mondták.) Nagyon rosszul esett, és félek hogy emiatt nem is lesz barátom.

Anyum is az, és nem vagyok későn érő tipus.


Tényleg ENNYIRE kizáró ok ez?



16/L



2019. aug. 26. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez a pontozósdi már általánosban is hülyeség volt.
2019. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Kizáró miből?

Pár tinédzser azt mondta, hogy lapos vagy, ettől még ne gondold azt, hogy a világon mindenki ugyanazt gondolja. Gondolom neked se ugyanaz a véleményed egy-egy fiúról mint valamelyik barátnődnek. Senkinek se ugyanolyan az ízlése. Mondod, hogy anyukád is lapos. És? Van egy apukád akinek megtetszett, nem?

Szó sincs arról, hogy kizáró ok lenne, pláne nem azért mert egy-két fiú azt mondta, hogy az vagy. Ráadásul nem csak a külső egy ember, hanem vannak jó és rossz tulajdonságai amik miatt szeretik.

2019. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát pl nem ismer és emiatt nem szólít meg, vagy ír rám stb.
2019. aug. 26. 23:23
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
A férfiak jó részének a kisebb cicik tetszenek. Vannak látványos előnyei is, pl nem lóg, vagy futás közben nem lebeg (rohadtul zavaró).
2019. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Legalább nem vagy dagadt - ez már fél siker.

Amúgy, nem javaslom, de ha nagyon zavar, létezik mellnagyobbító műtét is, de mint írták is, rengeteg pasinak a sovány, kismellű nők jönnek be.

2019. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

Igen, kizaro ok

17/f

2019. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég nagy butaság, ha valakinél ezek a tulajdonságok a kizáró okok közé tartoznak. Szerintem egyáltalán nem kizáró ok.
2019. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem kizáró ok
2019. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Nálam egyáltalán nem kizáró ok. Szerintem kifejezetten szexi is tud lenni :D. Persze egy fenékforma alapján sem ítélem meg az embert, és mondok le róla...

Ha az a lapos fenék beleillik az összképbe, akkor szerintem előnyös is lehet.

2019. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Engem izgat a lapos mell.
2019. aug. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!