Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lapos...

Mi a véleményetek a lapos föld hívőkről?

Figyelt kérdés
aki nincs képbe annak írom hogy annyi a lényege hogy: szerintük a föld nem gömb alakú bolygó,-hanem teljesen lapos..
2017. aug. 10. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Kihaltak.
2017. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Semmi. Nem érdekelnek más emberek, van saját életem amivel foglalkozom.
2017. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1!

látom akkor nem vagy képbe..

Létezik egy lapos föld hívő társaság.több száz taggal..

2017. aug. 10. 12:16
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Több száz? Több ezer!
2017. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Csorroo
2017. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Az ő dolguk, bár néha felszaladt a szemöldököm, amikor olvasgattam pár kommentjüket.
2017. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem a dolgot, de mindig nyitottan állok mindenhez, szerintem egy intelligens ember úgy van vele, voltak már a tudománynak olyan pálfordulásai, hogy ha más nem érdekesség szintjén mindent érdemes meghallgatni. Kifejezetten lenézem azokat is akik ide járnak arcoskodni és a kicsike önbizalmukat hízlalni mások gúnyolása által.


De igazából ezt nem tudományos megközelítésből tartom hihetetlennek, hanem a titkolózó, átverő hatalom részénél bukik el nálam. Túl régen alakult ki a tudományos nézet, hogy a Föld kerek. Akkor már létezett egy olyan hatalom amelyik azt fundálta ki, hogy na most ezt beetetjük és onnantól mi vagyunk az irányítók? De milyen logika mentén vagyunk ettől manipulálhatóbbak? Azóta töretlenül működik az átverés? Kinek? Minek jó ez? Miért?


Hacsak nem valóban egy mátrix szerű, valóban profi szimulációban élünk, ahol a "hatalom" valójában a teremtőt, teremtőket jelenti, na az egész más lenne. Ez már egy másik történet.

2017. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

A tudatlanság néha elképzelhetetlen mértéket ölthet...

A baj csak akkor van, ha ez túlzott magabiztossággal és elszántsággal párosul.

#2: Elhiheted, nekem sem lesz rosszabb az életem attól, mert valaki alapvető ismereteknek is a hiányában van. De ettől még formálhatok véleményt, és ha mélyebben belegondolunk, azért van benne némi aggasztó vonás, hogy azok, akik már általános iskolában elveszítették a fonalat (és/vagy minimális mértékben sem képesek a kritikus gondolkodásra), azok is ugyanolyan szavazati joggal rendelkeznek, mint te, én, a kérdező, vagy akár mint egy professzor.

2017. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Elmebetegek!
2017. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem az az igazi baj, hogy másban hisznek, mint a többség, hanem az, hogy jottányit sem engednek a hülyeségükből. A tudomány oldalon gyakori téma ez a lapos Föld dolog. De hiába linkelsz be nekik tudományos tényeket, cikkeket, vagy csak józan paraszti logikát, ők nem engednek a 48-ból. Ezért szánalmasak ők, mert nem hajlandóak gondolkodni sem.
2017. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!