Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon kizáró ok ha...

Nagyon nagyon kizáró ok ha lapos vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kép nélkül nehéz megállapítani, de a korombeliekhez képest nagyon kicsi a mellem. (Lapos a fenekem is de arra tervezek edzeni.) Eddig nem annyira érdekelt, de elbizonytalanodtam, mikor a fiú osztálytársaim elöttünk lányok előtt kezdtek el pontozni minket. Nekem azt mondták hogy jó lenne de mivel lapos vagy, csak 5-öt adunk. (Nem is kérdeztem anélkül mondták.) Nagyon rosszul esett, és félek hogy emiatt nem is lesz barátom.

Anyum is az, és nem vagyok későn érő tipus.


Tényleg ENNYIRE kizáró ok ez?



16/L



2019. aug. 26. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%
Nálam kizáró ok.
2019. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért kellene mellnagyobbító műtét? Miért kell ezzel motiválni a kérdezőt, aki még csak 16 éves?

Osztálytársaid ha jól fejek lennének, már csak illemből se adtak volna 5 pontot.

Nagyon sok embernek a belső a fontos. Nem kell aggódni, akinek tetszel, annak így leszel jó.

Különben is rá érsz még mindenre, fiatal vagy. Ne nézd a többieket, se a véleményüket.

2019. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Lànyoknàl nincs olyan hogy senkinek nem tetszenek szóval nyugi. Még a 130 kg-os lànyok is elkelnek, am még lehet nagyobb melled simàn. Ha kicsit hizol nagyobb lesz. A feneked is.
2019. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nagyon-nagyon kevesen vannak, akik az alapján ismerkednek, hogy kinek mekkora a melle, és az a néhány, aki így ismerkedik jobban is jársz ha nem próbálkoznak nálad, mert normálisak.
2019. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!