Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egy bőrpénztárcára gondoltam, meg egy idősebb Whiskeyre. De pont tegnapp vett pénztárcát, mivel már kezdett tönkremenni, azért gondolkoztam én is azon. Ruhát nem szeretnék, sosem találnám el az ízlését. Főzök neki finomat, meg sütök tortát is, de szeretnék valami hasznos ajándékot. 30 éves lesz, 2 éve vagyunk együtt.
2019. aug. 27. 09:21
 1/7 A kérdező kommentje:
A szülinapja meg holnap lesz, de már ma szeretnék bevásárolni, hogy holnap legyen időm sütni, főzni..
2019. aug. 27. 09:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sütsz-fözöl neki, akkor a jo minösegü Wiskey eleg szerintem melle.
2019. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En horgásztáskát vettem a férjemnek.


Te vagy vele, te tudod mire vágyik. Remélem a Whiskey-t is szereti.

2019. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a hobbija? Van olyan film/játék/könyv/együttes/focicsapat/satöbbi amiért rajong?


A legtöbb embernek elég ilyenkor egy jelképes ajándék is (a Whiskey tökéletes) a tárcát például akkor jó megvenni amikor észreveszed hogy szükség van rá, nem "maaaj születésnapjára/karácsonyra/egyéb alkalomra...!"


Az az igazi figyelmesség :)

2019. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezen a ' maj a szülinapjára jó lesz' dolgon csusztam el.. :D és most gyors kell kerítenem valamit. A whiskeyt szereti, igen, azért is lett az az egyik kiszemelt. Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 27. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó a Whiskey, mellé egy szépen megírt képeslap (én az egészet magam csinálom meg, "művészkedek" valamit rá - neten sok videót találsz, könnyebb mint hinnéd)


Aztán tehetsz mellé valami nem tárgyi dolgot is. Romantikus masszázs, közös gyertyafényes vacsora és fürdő, ilyesmit.

2019. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A képeslap jó ötlet, néhány kedves szó.. A nem tárgyi is igazából, de az ilyen romantikus dolgok valahogy nem a mi stílusunk, viszont ezen még elgondolkodok, mert ötletes :D köszönöm neked.
2019. aug. 28. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!