Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 19 éves fiú barátomnak mit...

19 éves fiú barátomnak mit vegyek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiu, akivel olyan a kapcsolatunk , hogy tobb mint baratsag, de kevesebb mint egy kapcsolat.

1 het mulva lesz 19 eves es nem tudom, hogy mit vegyek neki :( hiaba ismerem, de egyszeruen nem tudom...

Parfumot , csokit , szepsegapolasi dolgokat nem akarok... gondoltam sutok tortat vagy piat viszek ... nem tudom



2018. márc. 11. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

piros tangát

de te vedd fel ne ő:)


fog neki örülni tuti

2018. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves csajt.
2018. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És én honnan az anyámból tudjam,hogy ő mit szeret?!
2018. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jezusom.. valami ertelmesebb valaszokat köszi!

Egy atlag 19 eves fiunak mit vegyek? Nem kell ahhoz ismerni ... de valami maradandot vennék

2018. márc. 11. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
vibrátort
2018. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy Commodore 64 jó lesz.
2018. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a torta sütés tök jó ötlet hiszen azt te keszitenéd és annak tuti örülne!Esetleg még ruhára tippelnék mondjuk vennél neki pólót vagy ilyesmi? Az a baj hogy neked kellene tudnod hogy mit szeret hiszen te vagy a barátja..
2018. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Szülinapra a torta, mindig jó ötlet, viszont, hogy ezenkívül mit vegyél neki, azt megiscsak neked kell kitalálnod. Nincs olyan, hogy "ajándék átlagos 19 éves srácnak". Illetve, talán van, pont azok, amiket érthető módon nem akarsz neki adni (parfüm, csoki, stb.). Csak van valamilyen érdeklődési köre, hobbija, stb. Vagy egy közös program is lehet jó ajándék.
2018. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Mi a hobbija? Mi teszi ot kulonlegesse? Szeret sutni/fozni=> kulonleges fuszerek

Ad a kornyezetere / vagy szereti a termeszetet=> uveggombben elo sziklakert^mohakert

Ha valamilyen tudomany vagy szorakozas irant erdeklodik: kulonleges tea+a temarol szolo ujsag: sakk, gamestar, pcguru, zenei magazinok, autos magazin stb.


Amugy a legjobb a pia, ha egyutt fogyasztjatok el csak meg tobb elmenyetek lesz egyutt.

2018. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!