Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon idegesito tulajdonsag...

Nagyon idegesito tulajdonsag ha en nem szeretek varni?

Figyelt kérdés

Ha valamit kitalalok, akkor azt legalabb egy napon belul meg akarom csinalni, el akarom kezdeni.

Olyanok pl, hogy ajandek keszites, nagybevasarlas, stb.


2019. aug. 28. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Számodra rossz inkább. Ez azt jelenti, nem vagy teljesen ura az érzelmeidnek, késztetéseidnek.


Persze ezzel én is sokat küzdök. Több tudatosságra és önuralomra van szükség.

2019. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesit, hiszen amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra! De van aki surgetesnek erzi v mas tervei vannak es annak idegesito lehet.
2019. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez leginkább akkor lehet igazán kellemetlen, mikor külföldről rendelsz valamit, és arra kell várnod, amíg megérkezik.
2019. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
A türelem nagy erély, nem mindenkinek adatik meg
2019. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A türelmetlenség elég rossz tulajdonság, sok-sok dologhoz idő kell.

"Patience is virtue" - mondja a míves angol.

2019. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha emiatt másokat sürgetsz meg bosszantasz, meg az ő idejüket is te akarod beosztani, esetleg elcseszel valamit a nagy sietségben, akkor igen, elég nagy probléma tud lenni.

Egyébként néha én is ilyen vagyok, és magamat elég sokszor idegesítem fel ilyenkor... pl. egy saját készítésű ajándékot elég könnyű elcseszni kapkodással, de legalábbis nem olyan lesz a végeredmény, mint azt előre elképzelte az ember.

2019. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!