Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vége a nyárnak és úgy érzem...

Vége a nyárnak és úgy érzem magam, mint akit kicsináltak. Más is van így ezzel? Fáradt, levert, erőtlen, kedvtelen és céltalanul vagyok 1-2 hete.

Figyelt kérdés

Egész nap csak itthon fekszem, hülye videókat nézek, amit csak még jobban lefarasztanak, de kimenni ebbe a 40 fokba ennél is rosszabb......


Szerintetek megjön a szeptember, lehűl a levegő, elmúlik ez a fülledt hőség minden visszaáll a régi kerékvágásba.. ?


Régen full aktív, vídám, életteli lány voltam. Régen.... kb. májusban és előtte.


2019. aug. 29. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ez a meleg engem is kicsinál. Szerencsére mindenhol van légkondi ahol vagyok, otthon is, egyedül a 3-as metrón nincs. Na azon egy tortúra minden nap 2 megálló híjján teljesen végigmenni, oda-vissza.
2019. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz, ez a meleg nagyon sokat kivesz az emberből. Kb úgy vagyok mint Te, csak férfiban. :)

Nincs kedvem semmihez, ebben a melegben semmit sem lehet csinálni.

2019. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem.
2019. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Egész nap csak itthon fekszem, hülye videókat nézek, amit csak még jobban lefarasztanak, de kimenni ebbe a 40 fokba ennél is rosszabb......"


Szegény.

Menj dolgozni.

2019. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lazy Lover ***** válasza:
Dettó alig várom hogy vége legyen a melegnek nem lehet csinálni semmit se egész nap csak fekszem
2019. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jövő keddtől ősz
2019. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb mint a hideg. A tél csak szenvedés.
2019. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, és ez évről-évre csak rosszabb lesz a globális felmelegedésnek köszönhetően.
2019. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!