Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen embernek nézitek azt a...

Milyen embernek nézitek azt a fiút aki éjjszaka buszozik?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömnek a közlekedés a hobbija, abban nincs semmi. Ismeri a buszsofőröket sokat, csak hobbiból is jár buszozni este + az éjszakai reptéri járaton ami éjjel 1-2-3 óra felé közlekedik. A srácnak munkahelye nincs, a szülők tartják, szponzorálják és reggel fekszik le, délután kel, este,éjjel megy buszozni. Egyik buszsofőrtől száll át a másikra, de van mokor végig egy sofőrrel megy, még a fordájukat is lefényképezi. Szaladgál az úton a buszok között át. A multkor már az egyik forgalomvezető elzavarta. Egy sofőr úgy nevezte el, hogy "derkés gádzsó".

Engem is hívna éjjel buszozni de én nem megyek. Oké este 11-kor megyek még pl.egy 48-as viszonylatú kanyart, mert én is szeretem a közlekedést de utána megyek haza.


Éppen elgondolkodtam, hogy milyen fiú lehet ez, ha ez az élete csak.


Ti mit gondoltok , mi a véleményetek, milyen ember lehet, hogy éjjel hobbyból buszozik csak úgy?


Valami lrhet nála.

Nem is értem, hogy érdemes e ilyennel haverkodni.



2019. aug. 29. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem árt vele senkinek. Nincs ezzel baj.
2019. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Van nekem is egy ilyen lány ismerősöm. Teszi fel mindennsp a buszon szelfit, hogy épp hova utazik, ès még a busz rendszamàt is leírja. A buszsofőrök is ismerik màr jól, ha értitek mire gondolok. Szeret termèszetben fizetni.

Egy màsik làny ismerősőm pedig a vonatokért van oda.

2019. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Mivel engem nem érint, nem is zavar, viszont lehet, hogy ez valami fóbia nála, ami a családon belül okozhat problémát, de ez rájuk tartozik, nem kívül állókra.
2019. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ha ezt szereti, hát csinálja... Megjegyzem, egy időben buszozgattam csak úgy random meg fotózgattam őket én is, nincs ebben semmi. (Mondjuk én nem éjszaka)


Ami sajnálatos ha a buszok között szaladgál át az úton, esetleg barátkozz vele, etgyél egy próbát, kérdezd meg tőle miért csinálja, miért szereti, stb.


A forgalmistának mi baja volt vele? Hogy fotózta a buszokat? Vagy hogy összevissza rohangált köztük? Mert ha utóbbi akkor erről is lehetne beszélni vele hogy figyeljen oda, balesetveszély, stb.


Vagy akár a munkát is megkérdezheted tőle, hogy tervez-e dolgozni miért nem dolgozik, stb.

Hány éves, nem tudod?

2019. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

25


Nem tudom a forgalmista miért zavarta el.

Talán egész úton a vezető mellett ál és beszélget ami miatt a kereszteződéseknél nem lát ki a sofőr jól.

Én úgy szoktam, hogy az első űlésen űlök és úgy beszélgetek a sofőrrel, látjuk és halljuk is egymást. Valamint éjjel az éjszakás sofőrnek lett volna két óra hossza pihenő a pihenőhelyen és a sofőr már azt.mondta neki, hogy csináljon valamit, vagy maradjon a buszban csendben vagy menjen be a pihenőhelyre és ott megűl míg pihen a sofőr. Hátráltatja őket is.

Van olyan sofőr aki azt mondta, hogy ő nem vinné el, űljön le mint utas és felőle buszozhat a buszon egész nap de a végállomáson leszáll utána újra fel mint a többi utas, leűl de nem játszunk hogy ott lóg a nyakába és még belenyúl a műszerfalba, hogy gondol egyet kikapcsolja a klímát, mert szerinte már nincs rá szükség, meg ilyenek.


Rendes srác, ezzel senkineknem árt de nem nagyon jót gondolok így róla, azért kérdezem.

Ti sofőrök lennétek, vinnétek?


Én régen vonatokat fotóztam meg utaztam mozdomyon.

2019. aug. 29. 12:55
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Leginkább semmilyennek nem nézem, bár elég fura elfoglaltság. Néha én is szeretek buszozgatni az éjszakai buszozásnak is megvan a fílingje, ha nem egy 907-es tele piásokkal.


Mondjuk ha ott kolbászol egész este, akkor lehet simán azt hiszik, hogy csöves vagy ketyós.

2019. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Pszichiátriai eset.
2019. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is amíg tehettem, rengeteget buszoztam a városi járatokon, csak én nem vittem ennyire túlzásba.
2019. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

"Valamint éjjel az éjszakás sofőrnek lett volna két óra hossza pihenő a pihenőhelyen és a sofőr már azt.mondta neki, hogy csináljon valamit, vagy maradjon a buszban csendben vagy menjen be a pihenőhelyre és ott megűl míg pihen a sofőr. Hátráltatja őket is.

Van olyan sofőr aki azt mondta, hogy ő nem vinné el, űljön le mint utas és felőle buszozhat a buszon egész nap de a végállomáson leszáll utána újra fel mint a többi utas, leűl de nem játszunk hogy ott lóg a nyakába és még belenyúl a műszerfalba, hogy gondol egyet kikapcsolja a klímát, mert szerinte már nincs rá szükség, meg ilyenek."


Nos ezek után én már inkább azt mondom, hogy ez egy feltűnési viszketegségben levő hülyegyerek, akit én a pihenőből is kizavarnék, mert momentán ott semmi keresnivalója nincsen, az meg mi a büdös franc már, hogy benyúl a műszerfalhoz és ki/be kapcsolgat dolgokat? Én jól p_icsánrúgnám és hazazavarnám, tudja kivel szórakozzon. A vezetővel meg méginkább nem kellene folyamatosan dumálgatni, mert elvonhatja a figyelmét a vezetésről.

2019. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ezért van nem is egy olyan sofőr aki azt mondta, hogy "velem aztán nem mászkál".

2019. aug. 29. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!