Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszaigazoljam a jelölését?

Visszaigazoljam a jelölését?

Figyelt kérdés
Van egy anyuka, egyedülálló,(legalábbis ez van kint az adatlapján) van köztünk jópár év ő idősebb nálam, régen úgy 6-7 évvel ezelött együtt mentünk bulizni baráti közönséggel és gyakran ő is ott volt és kialakult köztünk valami, inkább szex kapcsolatnak nevezném, el jártam hozzá időnként szexelni. Én nem éreztem többet iránta, ő viszont azthiszem belém szeretett, akkor sokszor hivogatott telefonon amit én egy idő után már nem vettem fel mert már besokaltam hogy állandóan hívogat, és tudtam hogy velem akar lenni, én meg nem akartam, aztán vége szakadt ennek a kapcsolatnak. Mikor már nem keresett örültem is neki, mert tudtam hogy végre leszállt rólam. Most hogy néztem a facebookot és láttam, hogy bejelölt. Mit akarhat ennyi idő után? Visszaigazoljam?
2019. aug. 29. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy mit szeretne, egy módon tudhatod meg...
2019. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok apuka :D
2019. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Én is egy gyerekre tippelnék
2019. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 gyereke van azthiszem és már akkor megvoltak mikor találkozgattunk
2019. aug. 29. 15:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Á nem jelölöm vissza, annyira nem érdekel
2019. aug. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!