Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökasszony bejelölt fészen....

Főnökasszony bejelölt fészen. Lehetetlen dolog ez. Visszaigazoljam? Nem akarom hogy valami baj legyen ebből. Nincs fent semmi kínos, csak nem tudhatom neki mi az ami nem tetszhet

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld vissza majd rakd rá szűrőre, hogy pl. a képeidet vagy a kommentjeidet ne lássa :)
2014. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
She wanna fcuk with you ;)
2014. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha semmi titkolnivalód nincs, akkor nem értem, miért gond ez.

Neki is lesz jobb dolga, mint állandóan téged figyelgetni.

2014. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy belelásson a magánéletembe. Ő egy 45 éves nő én egy 23 éves frissdiplomás. Vannak fent partyképeim meg minden. Ha meg beállítom neki a szűrőt.. Akkor is tudja hogy van fent képem, ezért is mondom,hogy lehetetlen helyzet
2014. jún. 28. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Én facebookra csak azokat a magasrangú tisztviselőket / feletteseket "engedem be" akikkel tényleg baráti a viszony, persze nincs mit szégyellni a képeken. A legtöbb professzinális kontakt számára inkább ott a LinkedIn.

25/f

2014. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki udvariasan, hogy köszönöd a bejelölést, de szeretnéd megtartani a magánéletedet a saját magad határain belül. Ha őt bejelölöd, akkor látni fog mindent rólad, és te ezt nem akarod (nincs is hozzá köze). Ez amellett, hogy nem fair, nagyon-nagyon paranoiakeltő (értsd: "a főnököm itt van, és lát engem, bármikor bármit megláthat rólam, megtudhat rólam"...ez gáz!)


És igen, még a FB-on is lehet magánszférát tartani, ha tudod, hogy milyen adatot törölj, mit zárolj, mit mutass meg másoknak.

2014. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem a facebook-on kell az embernek az életét élnie, emellett nem kell kompromittáló dolgokat feltenni, és akkor semmi gondot nem okoz az, ha bárki bejelöl.
2014. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát... nem merném ezt mondani, visszaigazoltam, fiatal vagyok, tudja, hogy járok bulizni, ezért talán nem cseszhet ki velem...
2014. jún. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!