Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általam nagyra tartott,...

Általam nagyra tartott, kedvelt személyeknek, nincs ideje, kissé csalódott vagyok (? )

Figyelt kérdés

A volt suliban jó kapcsolatom volt néhány tanárommal, elballagtunk, de megbeszéltük, hogy találkozunk majd a nyáron, volt akit én hívtam el, volt aki maga vetette fel az ötletet.


Egyikük valószínűleg el is felejtette, másikuk pedig pont valamilyen programja volt.


Kicsit elszomorít ez az egész, hogy talán annyiban marad ez a dolog.

Pluszban még alsóbb éves barátainkkal is megbeszéltük hogy találkozunk, végül ők sem jöttek el.

Annyira magányosnak érzem magam ilyenkor. :/



2019. aug. 29. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg udvariasságból mondták, hogy tartjátok a kapcsolatot.
2019. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam, de utolsó évben már nem tanított egyikük sem, viszont gyakran odajöttek beszélgetni csak úgy.

Ebből feltételezném, hogy talán szivesen jönne, és másikuk pedig magától mondta.

2019. aug. 29. 18:04
 3/3 Kathryn_Croft válasza:
Ne szomorkodj amiatt hogy elfoglaltak, sajnos mindenkinek közbejöhet valami. Felnőtt emberek, gondolom hogy van családjuk, el kell fogadni. Biztosan vannak más barátaid, foglalkozz velük minél többet.
2019. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!