Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi fog hiányozni leginkább a...

Mi fog hiányozni leginkább a nyárból?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy addig aludtam, ameddig akarok, magamnak osztottam be az időm, a szabadság, az, hogy este 11-kor nekiállhattam megnézni egy filmet
2019. aug. 29. 19:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hahh, majdnem sikerült nem elbszni az első mondatot. Igazából az egész egy mondat
2019. aug. 29. 19:28
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a nyárból a meleg, a strand, a zöld természet, a sokáig tartó világosság, a madarak csivitelése, a málna, az őszibarack, a kevés ruhák fognak hiányozni.
2019. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Az alulöltözött lányok, más semmi.
2019. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Az alvás. Imádom, hogy nyáron nem az van a fejemben, pl. 11-kor, hogy nemsokára aludni kéne, hanem az, hogy bármeddig fent lehetek. De egyébként pedig alig van szabadidőm, szóval konkrétan mire tudnék valamit csinálni, addigra már aludni kéne. Szóval igen, az alvás, és az a legalább pár órányi szabadidő fog hiányozni.
2019. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
A sokáig tartó világosság, a jókedv, a színek
2019. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

(nem tudom milyen az egésznapi otthonlét, mivel melóztam)

-A viszonylagos nyugalom

-Estém/délutánom szabad

-szabadság érzése

-nem kellett a sok parasztot hallgatni

-nem kellett megalázva éreznem, mert a tanár valami féle isten, akihez nem lehet véleményed semmilyen formában, mert te csak egy csicska vagy fiam, ülj le

-sokkal kiegyensúlyozottabb voltam

-bármit csinálhattam nem szólt be senki (mármint itt megint az iskolarendszerre térek vissza)

2019. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Semmi, sőt. Amint vége, pezsgőt bontok.
2019. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Az esti rajzolgatasaim nagyon fognak hianyozni. Este szeretek, mikor mar a szuleim es tesom alszanak. Ilyenkor vagy zenet hallgatok vagy valamilyen beszelgetos videot nezek. Orakig elrajzolgatok ilyenkor. Nagyon imadom az esteket, imadok fenn lenni ilyenkor. Ez is hianyozni fog.

Az is, hogy nem olyan kotottek a napjaim, de ilyenkor hajlamos vagyok nem csinalni semmit:DD A nyugalom is hianyozni fog, higy nem kell stresszelnem az iskola miatt.

2019. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
A nyár... de az nagyon!
2019. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Az,hogy nem kellett koránkelni: kipihenhettem magamat és nem voltam fáradt, teljesen át tudtam élni a napokat, nem úgy mint az év többi részében. Akkor egész délelőtt ilyen "zombiüzemmó
2019. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!