Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó az egyes embereknek...

Miért jó az egyes embereknek (suhancoknak leginkább), hogy az utcán úgy sétál végig, hogy közben ott a kezében a hangszóró, és ÜVÖLT belőle valami nyomorék zene? Ettől menőbbnek képzelik magukat, vagy mi? Borzalmas idegesítő.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési viszketegség!
2019. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényege, hogy idegesítsen másokat. Erősnek érzi magát tőle, hogy zaklat másokat, és ezért nem merik őt pofán verni.
2019. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Én ha valamelyik haverommal megyek mindig elkezdünk hangosan beszélni, mintha ők ott se lennének hogy milyen szarok az ilyen zenék, meg az emberek akik így hallgatják.


Általában elhallgat a zene ilyenkor. Mondjuk lehet segít az is, hogy én elég jól megtermett erőemelő vagyok és az alkatom miatt is beijednek már 😄

2019. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem biztos, hogy feltűnősködni akarnak vagy mást akarnak idegesíteni. Valaki egyszerűen csak így szeret zenét hallgatni. Én nem szeretem a hangos zenét, de ettől még el tudom képzelni, hogy másnak másmilyen az ízlése és nekik tetszik.
2019. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor bedugja a fülest vagy hallgatja otthon.
2019. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Valakit meg az zavar, hogy az utcán fülhallgatóval mászkálnak az emberek. Mindenkinek úgyse lehet megfelelni.
2019. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Az emberek többsége a mai napig ösztönlény. Tudat alatt igyekeznek felhívni a nőstényállatok figyelmét illetve a konkurens hímeknek megmutatni, hogy ez az ő területük és ők az erősebb kutya.


Minél primitívebb az egyén annál jobban jelen vannak ezek a megnyilvánulások.

2019. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Akkor úgy látom, hogy ez nem csak errefelé nàlunk divat. Èn is rühellem amúgy.

Mèg csak nem is azèrt, mert nem fülessel hallgatja, lehet, hogy nem akarja kizàrni a külvilágot, okè megèrtem. De akkor is, mi a halálért kell feltekerni maxra azt a rohadt hangerőt úgy, hogy már az utca màsik vègèből halljam, ahogy dübörög a tucctucc?? Mert igen, mindig csak ilyen disco meg dubstep moslèkot hallok dübörögni az ilyen hangszórókból. Olyan mèg egyszer se volt, hogy valaki egy jó AC/DC, Tankcsapda vagy màs jó kis rock'n roll nótàt hallgatott volna így az utcàn. Làtszik, hogy melyik zenei stílus követőinek rekedt meg itt az agyi szintje.


A másik ami kiborít, mikor gyorsètteremben egy tàrsasàg befejezte a kajàlàst ès mindent ott hagynak jó dolgukban az asztalon a parasztok, holott kèt lèpèsre lenne tőlük a hulladèkgyűjtő. De nem, ők ahhoz túl kiràly csàvók, hogy összepakoljanak maguk utàn, ès hát kit érdekel, hogy más esetleg szeretne utánuk leülni arra a helyre?


Barátságos ès emberbaràt típusnak tartom magam, de az ilyenektől hànyni tudnèk.

25/F

2019. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mert igen, mindig csak ilyen disco meg dubstep moslèkot hallok dübörögni az ilyen hangszórókból. Olyan mèg egyszer se volt, hogy valaki egy jó AC/DC, Tankcsapda vagy màs jó kis rock'n roll nótàt hallgatott volna így az utcàn. Làtszik, hogy melyik zenei stílus követőinek rekedt meg itt az agyi szintje."


Ez már egész más téma, mint az, hogy milyen hangerőn hallgatják a zenét. Te egyszerűen csak beszűkült vagy és felsőbbrendűnek hiszed a saját zenei ízlésedet, és akinek más az ízlése, mint neked, az rögtön gyökérnek tartod.

2019. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavar ha hangosan hallgatja. Meg általában olyant amit zenének nem is neveznék. Ha vmi jó, kellemes zenét hallgat és nem full hangerőn akkor még örülök is neki. De ilyennel sosem futottam össze.

Egyébként meg a gyorsétteremben sem neked kell elpakolnod magad után. Erre külön van személyzet, aki lepucol, letörölget, felseper ha kell minden asztal után. viszont tényleg szép dolog ha vki lepucol maga után.

2019. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!