Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg gáz wc-n kajálni?

Tényleg gáz wc-n kajálni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl higiénikus.
2019. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyire unatkozol?
2019. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy ott terítek meg...
2019. aug. 30. 00:43
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Nálunk a csajok a wc-ben ettek miközben cigiztek és beszélgettek. Szomszéd fakkban meg valaki épp végezte a dolgát. Vagy egy hétig ezen röhögtünk.
2019. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Velem is gyakran előfordul hogy a vágó deszkát összekeverem a wc deszkával, bárkivel megesik. Az a jó benne hogy centire van a víz, szóval kényelmesebb ott mosni és szelni a zöldségeket.
2019. aug. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Már lassan mindenhol gáz minden?

Nem mondom , hogy a wcn ülve a legkellemesebb elfogyasztani egy szenyót (nyilván nem ott készítené elő a vacsorának valót a kérdező, de tudom, jobb kötekedni) de ha olyan helyen járkálsz, ahol bent nem lehet enni, buszon is ugye már csúnyán néznek az emberek, akkor talán nincs más megoldás.

Hasonló helyzetben voltam vizsga előtt, ahol nyüzsgött a folyosó az emberektől, lemenni a negyedikről már nem volt időm, így a wcn falatoztam pár falatot mert még mindig jobb, mint rosszul lenni az éhségtől.

2019. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

#7:

Most attól, hogy te a szociálfobiád miatt berongyoltál büszkén a retyóra hibzsi-habzsizni, attól még nem ez a megszokott általános dolog.

2019. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha tejbegrízt összeeszünk szilvalekvárral, majd egy pár kovászos uborkát is teszünk hozzá, tejjel leöntve, akkor nem gond.
2019. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

#7 Istenem!😂Inkább a budira mentél kajálni, minthogy lesz..rtad volna a sok embert és simán a folyosón megetted volna. Gratulálok. xDD Nekem is szorongásom van de azért ilyenre nem vetemednék.😂 Lehet neked normális megszokott dolog, de nekem fura.

Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy szembe állsz az ablakkal a folyosón és úgy eszel? Senki még csak le se kakilta volna...(ez ironikusan hangzik xD)

Vagy 2. variáns: jól megreggelizel indulás előtt és akkor nincsenek ilyen problémáid.

2019. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Itthon gondoltam... nyilvános wc-ben ahol nincs higiénia, na ott sose. pisilni se nagyon szeretek.
2019. aug. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!