Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik éjszakánként egymagukban kijárnak a városba kajálni/sétálni/nem otthon lenni?

Figyelt kérdés
Ezt csinálom egy ideje, majdnem minden éjjel felülök egy buszra, beszambázom a belvárosig, összeszedek egy péksütit vagy valamit, mászkálok kicsit, aztán hazabuszozom. Kíváncsi voltam, hogy vannak-e még rajtam kívül mások is odakint, akik pont ugyanezt csinálják.

2016. aug. 25. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

volt egy ilyen ismerősöm.

de ő antiszociálisban nyomta.

leste a lehetőséget,hogy verekedhessen úgy kóborolt este az utcán.

beült taxiba elvitette magát,fizetésnél meg közölte,hogy-nincs pénzem most mit lépsz?-meg hasonlók.

aztán lett egy csaja és helyrejött.

mondjuk munkát is egy ilyen kalandja alatt szerzett.

bekergetett 2 fickót egy házba.

bent eltűntek,de a körfolyosós ház udvarán beszélgetett 3 nagydarab állat.

ő meg lekezelően odaszólt,hogy kiket üldöz hol vannak.

a 3 nagy állat felpakolta,de egyet sikerült levernie közülük.

aztán a verés után elkezdtek dumálni és kiderült hogy kidobók egy szórakozóhelyen,látják,hogy szép nagy állat,nem is félős,úgyhogy végül kollégák lettek.

2016. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az igen. Hát ez mondjuk eléggé szélsőséges eset, de köszi, hogy megosztottad. :D
2016. aug. 25. 22:11
 3/16 anonim ***** válasza:
én elég gyakran szoktam,de inkább nappal..de a nyáron éjjel is.néha zenét hallgatva,néha meg csak a gondolataimmal..tök jólesik,kell ilyen is 22/L
2016. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen kijárnék éjjel, de nálunk ilyenkor semmi nincs nyitva, nem lehet mit csinálni, na meg veszélyes is.
2016. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azthittem csak én vagyok ilyen elvetemült:D Már két éve csinálom ezt. Ilyenkor elmegyek pizzázni, utána gyaloglok ide oda aztán haza megyek. Mondjuk az életmódom is ilyen kesze-kusza. 6-15-ig dolgozok. Utána haza megyek, alszok, aztán este 11körül felkelek. Bemegyek városba, pizzázok, haza megyek és már nem fekszek vissza aludni.
2016. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

1# csúcs!!

jónéhány éve csináltam, mikor éjszaka gyakoroltam(kb.napi 12 órát).

gyakoroltam éjjel 2-3-ig, aztán elmentem sétálni, 5-re bementem az egyetemre, gyakoroltam tovább, kb 10-12-ig, ha voltak óráim, szívás, ha nem, hazamentem aludni.

it's been no bed of roses, no pleasure cruise.

néha még kísért ez, és éjjel kimegyek sétálni, biciklizni

fogalmam nincs így utólag, mikor aludtam.

de süteményt nem vettem soha.

2016. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyien válaszoltatok, meglepett. Majd legközelebb nézem odakint az embereket pizzaszelettel (vagy sütemény nélkül) a kezükben.
2016. aug. 26. 07:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap ezt csinálom, vasárnap kivételével. Éjjel 2-től reggel 8-ig. Sétálok, és biciklizem a bécsi éjszakában. Igaz, azért mert dolgozom. A feka drogdílerek már előre köszönnek nekem. :-))
2016. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as, mit dolgozol? :)
2016. aug. 26. 11:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Újságot kézbesítek. :)
2016. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!