Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki visszahúzódó...

Miért lesz valaki visszahúzódó, lehet ilyennek születni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert természeténél fogva introvertált. Ennek millió meg egy oka lehet. Igen, lehet veleszületett oka is. Ebben semmi kóros nincs, fölösleges patologizálni.
2019. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Én saját magamból kiindulva azt mondom, hogy aki ezt a fajta viselkedést látja a szüleitől és úgy is nevelik, hogy véletlenül se legyen soha a középpontban, az ilyenné válik.Nem a legjobb dolog és nehéz rajta változtatni
2019. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a legtöbben,akkor lesznek ilyenek,ha bántják őket például az iskolában
2019. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lazy Lover ***** válasza:
58%
3 Ott a pont szerintem is ez lehet a hàttèrben
2019. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Hajlamot lehet örökölni, de jóval nagyobb százalékban a környezet a felelős ezért a dologért. A kiskori sérelmek, traumák, nevelés miatt leginkább.
2019. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3as válaszolóval egyetértek
2019. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők is olyanok akkor a gyerek folyton ezt látja és visszahúzódóvá válik. De okozhatja a barátok hiánya is.
2019. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom ilyen vagyok. Màr az óvodàban elsö nap is ilyen voltam.
2019. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem a nagyszájú gyerekek mindig elnyomtak az iskolában, és ha próbáltam is beilleszkedni, mindig ők voltak a "győztesek", beszóltak, mindenki szar volt rajtuk kívül . Ebben nőttem fel, sosem voltam a középpontban és úgy tűnt bármit mondok az nem jó. Ezt megszoktam és még mindig ilyen vagyok, meghúzódó, hallgatag, csak pár baráttal vagyok felszabadult.

Ha valakinek van ötlete hogyan lehet ebből kitörni, szívesén fogadom a tanácsát. 22n

2019. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9, a nagypofájú, kivagyi, törtető gyökerekkel sokat nem lehet tenni. Vagy kitérsz az útjukból, vagy úgy megvered őket, hogy a tulajdon édes jó anyja ne ismerjen rájuk. Az ilyen fajzat a szép szóból, észérvekből nem ért, de ha beleszalad egy-két pofonba, igen sürgősen visszavesz majd az arcából.
2019. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!