Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok 24 évesen visszah...

Miért vagyok 24 évesen visszahúzódó még mindig?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Ilyennek születtél. 54 évesen is ilyen leszel.
2019. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ebből az egy mondatból aztán sok mindent megtudunk rólad.
2019. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Erre most milyen választ vársz? :)
2019. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Valószínüleg azért,amiért eddig is az voltál...-,-
2019. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj Karcsika.
2019. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
38 évesen is visszahúzódó vagyok még mindig,az is maradok halálom napjáig.
2019. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Am tényleg Karcsinak hivjàk, Kàroly😂
2019. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
6-os, te lehet, hogy az maradsz, mert nem is akarsz más lenni, de a kérdezőnek nem kell ebbe beleragadnia. Valószínűleg azért vagy az, mert gyerekkorodban nem építettek fel benned önbizalmat. De ez pótolható, csak át kell lépned a saját árnyékodon. Menjél bele beszélgetésekben, nem kell előadni a Hamlet nagymonológját, csak néhány mondatot beleszúrni az ismerősök beszélgetésébe. És nem kell feltalálni a relativitáselméletet sem, bármilyen hétköznapi, egyszerű megjegyzés is tovább tudja lendíteni a beszélgetést. És több ilyen alkalom után rájössz, hogy senki nem harap, senki nem néz hülyének, sőt, észrevesznek, hogy te is ott vagy, és semmivel nem vagy butább, mint az összes többi. Ha úgy adódik, el is hívhatsz szimpatikus embereket valamilyen programra, nemcsak randira, csak időtöltésnek.
2019. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ki kell lépni a komfortzónádból nekem ez segít,menj ki és élvezd akár egyedül is az életet,mosolyogj, legyenek terveid, muszáj egyedül is boldognak lenni ahhoz hogy legyenek barátaid,például ki hez mennél oda megkérdezni hogy ez a hely merre van? ahoz az emberhez amelyik szomorú vagy ahoz amelyik vidám? Szerintem sokan a vidámtól kérnénk segítséget.

Akaraterő könyvet érdemes lenne el olvasnod, önbizalat leginkább úgy tudsz gyűjteni szerintem ha ki mész az utcára, strandra, el utazol,bele kezdesz egy olyan sportba ahol új embereket tudsz megismerni, esetleg még javaslom hogy végezz magadon önismeretet ez szerintem minden egyes embernek fontos lenne, sok sikert és kitartást, nyiss az emberek felé :-)

21F

2019. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert ilyen vagy aztán kész, függetlenül a sok hülyeségtől, amit itt leírtak páran ezen senki sem fog tudni változtatni így születtél, így is fogsz meghalni. Az, hogy ki visszahúzódó ember, már óvodás korban jól lehet látni, ez éppen úgy örökölt dolog mint pl. a testmagasság.
2019. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!