Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a tárgyak amik...

Mik azok a tárgyak amik nélkül nem lehet elképzelni a mindennapjaitokat, otthonotokat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A porszívóm,az ágyam,a nappaliban levő tükörfal,a konyha úgy egészben a fürdővel együtt.
2019. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ágy, zuhanyzó, számítógép, kerékpár, és persze a ruháim.
2019. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Annyi mindent vesztettem már el, annyiszor voltam nélkülözős szituációkban, hogy szinte bármihez tudok alkalmazkodni.

De a WC az egy nagy hiányosság lenne, az tuti.


Ezen felül csak néhány olyan dolog van, ami nélkül meghalnék. Egy gyerekkori játékom az egyik. Nélküle tényleg inkább levetném magam valahonnan. Nem tudom, miért de nagyon lelki beteg lennék, és már most is az vagyok. Nem bírnám elviselni, ha elvennék vagy tönkretennék.

Ha csak használati tárgyakról van szó, a számítógépem is elég sarkalatos pont a telefonnal együtt. Túlságosan megszoktam őket, habár ezek elvesztéséhez tudnék adaptálódni.

2019. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy speciális orvosi eszköz, egy eü. kiegészítő eszköz, víz.
2019. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ágy, gép, telefon. Ezekkel egész életemben el tudok lenni. Persze internettel 😃


Nincs is jobb, mint sorozatozás közben gyaxis kérdésekre válaszolgatni a pihe-puha ágyból 😊😊

2019. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosógép, tiszta víz, tűzhely, fagyasztó, hűtő, wc, fürdőkád, ablak ami a természetes fényt adja, növények, edények, evőeszközök, villany, szárítókötél, laptop, könyv, ágy.
2019. aug. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!