Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Közületek akiknek memóriazavar...

Közületek akiknek memóriazavara van és szétszórt hogyan dolgozzátok fel, kezelitek a mindennapjaitokat, valamilyen megoldás erre, sajna epilepsziás vagyok?

Figyelt kérdés
Rettentő kellemetlen sokszor, ha hivatalos ügyet intézek, ha beszélgetek, van hogy mást szót mondok mint amit kellene mondanom. Úgy érzem mások butának tartanak, emiatt sokszor nem is nagyon merek beszélgetni komolyabban senkivel, pedig nagyon sokat olvastam, remek szókincsem volt, egyetemet végeztem, de ez már a homályba veszett. zMost is voltam orvosnál a babámmal és elfelejtettem hogy receptet kellene irattatnom. Miközben a kisbabámat öltöztettem még kérdezte a nővér és az orvos is, hogy és recept kell-e én meg néztem, oldalra tekintettem és nem értettem hogy mire gondolnak. Kellett idő mire feldolgoztam mit kérddeztek. Olyan kellemetlen volt. Mióta szedem a Frisiumot a Tegretol mellett a betegségemre azóta mintha elbutulnék. Az orvos nem mondott rá semmit igazából, szerinte ezek jó gyógyszerek Az a baj, hogy a Frisium mellett nincs csak rohamom. Nem tudom mások akik hasonló cipőben járnak ezt hogyan kezelik. Hogyan lehetne ezen csiszolni?

2019. ápr. 9. 11:23
 1/3 Attila Bé ***** válasza:
100%
Memoril 1200 (piracetam hatòanyagù, a neurològus ìrja fel, nekem stoke-ra-beszėd-,egyensùlyzavar-,de memòriazavarra is jò). Lassan hat (nėhåny hònap), de nem nagyon van mellėkhatåsa, ìgy måsik gyògyszerrel is egyūttszedhető (ėn ėrelmeszesedėsre szedek Trental400-t mellė).
2019. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
C-peptide spray! Nézd meg a cpeptide.com weboldalon a videokat.
2019. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!