Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves gyakorikérdésezők! Ti...

Kedves gyakorikérdésezők! Ti hogyan élitek a mindennapjaitokat?

Figyelt kérdés
Milyen hobbijaitok vannak,és mik az életcéljaitok? Egyedül vagy párban? Boldogok vagytok?

2016. júl. 6. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Egy sötét sarokban ülök sokat. Néha eszek valamit és netezek. Magányos és lelkileg megtört vagyok. Nem tud felvidítani senki és semmi. 16F
2016. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy munkám, ahová minden nap bejárok, de nem szeretem csinálni, mert nincs motivációm, nincs célom ezzel. Az a baj, hogy nem saját magamért dolgozom, hanem - meg lett mondva -, hogy a főnököm megélhetéséért, jövőjéért. Ami nekem nem tetszik így, látva, hogy az én munkámmal sok pénzt keres én meg keveset kapok. De egyelőre jó, nem szakadok meg.

Hobbim a fényképezés és a képmanipuláció. Effektek, illusztráció. Másik nagy hobbim a jó könyvek. Szerettem volna író lenni, de egy pár próbálkozás után rá kellett jönnöm, hogy reménytelen vagyok. A nyelvtanulást mondhatnám hobbinak, de inkább befektetés a jövőbe. Elszeretnék utazni helyekre és eltölteni ott huzamosabb időket. Ehhez tanulok nyelveket.

A célom az, hogy jó legyek Hű társam oldalán, Oly sok a harc, a küzdelem, De győzelem vár ránk!

Höhö.

Tehát a célom az, hogy mindenhová eljussak ahová szeretnék, megnézzek mindent, aztán meghaljak.

Van barátom, de ő nem osztja a gondolataimat.

Boldog is vagyok és szomorú is, dühös is és hálás is.

2016. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
véget ért a suli. Kiszabadultam börtönömből, és végre bejutottam a gyakorikérdések játszóterére. imádok itt lenni, az életcélom az hogy top1 legyek. A párválasztás sem probléma az oldalon, itt mindig lehet kedves aranyos lányokat találni.
2016. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

4 vagy 5-kor kelés 20 perc indulás munkába...7 körül beérek a munkahelyre...munkaidőben ha épp ráérek GYK :P de tanulás, munka, youtube (zene), poénkodás.......utána 2-4 körül indulok haza (vagy ha programom van oda), utazás közben (reggel is): tanulás, játék, alvás, zenehallgatás...

otthon meg játék, tanulás, programozás, filmezés, családdal lenni.......


nem rég lett vége a kapcsolatomnak szóval egyenlőre egyedül...

boldognak érzem magam...


23F

2016. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Unalomból vagyok itt.

Azonkívül rendkívül jó kategóriák vannak, érdekes kérdéseket és válaszokat lehet látni.

2016. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok és természetesen nem vagyok boldog. A vizsgaidőszakomon túl vagyok, de szokás szerint megint buktam fontos tárgyakat, így fogalmam sincs mikor lesz diplomám. A gyk-ra csak azért szoktam felnézni, hogy egy kis színt és életet vigyek az életembe, mert egyébként senki nincs, akivel beszélgethetnék. Hobbim nincs, de jó lenne valamit dolgozni a nyáron. Viszont lusta és örökké fáradt ill. motiválatlan vagyok.
2016. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy túl vagyok az első egyetemi évemen, sokat vagyok itthon. Próbálok munkát találni, bár nem olyan könnyű, mert szűk 1,5 hónap ráérés az nem túl megnyerő. Mondjuk annyira nagyon nem is akarok alacsony órabérért robotolni, de egy kis zsebpénz azért jól jönne. Mivel sok a szabadidőm, ezért próbálom azt a lehető leghasznosabban eltölteni. A leghasznosabb időtöltésem jelen pillanatban az önfejlesztés :) Régen nagyon negatívan gondolkodtam, voltak dolgok, amiket nagyon rosszul éltem meg és ezért évekig bezárkóztam, zárkózott lettem. Falakat emeltem magam köré, de ezeket már sikerült ledönteni :D Most már hidakat építek magam és mások közé. :) Szeretnék belekezdeni 1 projectbe, több ötletem is van és ha megvalósítanám ezeket, akkor egész biztosan lenne benne pénz. Az meg kárpótolná a nyári munka hiányát. Jelenleg egyedül vagyok, keresem életem szerelmét, de valahol nagyon el van veszve az éterben, mert még nem találtam rá :D Ha egy skálán kéne megadni, hogy mennyire vagyok boldog (1-10) akkor olyan 6-7-et adnék rá. 19/F
2016. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Mostanában sok a szabadidőm, sokat edzek, olvasok, online shoppingolok, éttermekbe járok. Ősztől kezdem a harmadik diplomámat, nagyon várom már. Szeretek tanulni, úgyhogy a nyár nekem elég unalmas. Egy cégnél szoktam nyaranta b-szkódni az irodában, egyébként, meg néha tolmácsolok is nekik. Nyár végén majd megyek nyaralni, utána meg kezdődik az egyetem, hálistennek.
2016. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A mindennapjaim elég unalmasak.. reggel felkelek, elmegyek dolgozni (irodai munka). Ez a kolléganők miatt elviselhető. Néha akadnak elég érdekes és nehezen értelmezhető, logikátlan problémák.. ezeket szeretem, kihívást jelentenek és jó érzés megérteni és megoldani őket.

Munka után go haza. a délutáni/esti program változó. Olvasni szoktam, játszani laptopon, sütni/főzni (új recepteket kipróbálni), filmet/sorozatot nézni.

Az egyik válaszolóhoz hasonlóan, szintén próbálkoztam írással, de elszállt az ihlet és a sztori megfeneklett.. azt próbálom újabban élesztgetni, mert látok benne valamit, amiért érdemes folytatni.

Életcélom igazából nincs.. rövidebb távú céljaim vannak néhány évre előre, ilyenek pl. nyelvtanulás, utazás helyekre, amik érdekelnek és igazából a külföldre való költözés is erősen foglalkoztat, bár a párom nem nagyon támogatja. Igazából nem is ellenzi, pusztán hidegen hagyja :D

A boldogság egy nagyon jó kérdés. Mivel gondolkodnom kell rajta, így nem mondanám magam felhőtlenül boldognak. Élnék az egyik válaszoló 1-10-es skálájával és azt mondanám 6-7.

2016. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam ide, hogy anyuka lettem, itthon vagyok a kisfiammal (8 hónapos). Először valami anyucis probléma miatt lyukadtam ki a gyakorin, aztán unalmamban elkezdem nézelődni. Hamar rájöttem, hogy a gyereknevelős topic nagyon egysíkú, viszont néha megnézem a többi kategóriát, főleg szórakozást, sportot meg ezt. Szóval ha alszik a gyerek, akkor néha itt kockulgatok. :)

Hobbim egyébként a foci, kirándulás, egyéb érdekes dolgok felfedezése, kipróbálása. Régebben rajzolás-festés is volt, de azt mostanában valamiért abbahagytam. Életcélom... hát nem túl különleges, család már megvan, munka szintén (nem fizet jól, de szeretem). Sok mindent látni, kipróbálni az életben.

Boldog vagyok, csak most az életemnek ebben a részében vannak "üresjáratok".

Kérdező, tetszik ez a kérdésed, már én is filóztam néha, hogy vajon kik válaszolnak ennyi kérdésre, és miért töltik itt az időt.

2016. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!